Silna ekipa naszej szkoły wśród nagrodzonych sportowców!

W sali kinowej Centrum Tradycji Hutnictwa w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego – Artura Łakomca za wyniki sportowe osiągnięte w 2025 roku.
W gronie 82 wyróżnionych znalazło się aż 11 uczniów naszej szkoły oraz nasi trenerzy!
Nagrody finansowe w wysokości od 800 do 3000 zł z rąk Prezydenta Miasta oraz Kai Ziomek-Nogal, olimpijki i medalistki Mistrzostw Świata w łyżwiarstwie szybkim, odebrali:
Maja Korzeniecka – boks – Sekcja Bokserska KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Cyprian Sikora – pływanie KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Szymon Batugowski – pływanie KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Antoni Dębski – pływanie KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Laura Gil – pływanie KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Olivia Karpowicz – pływanie KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Amelia Kozub – pływanie KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Tomasz Luśtyk – pływanie KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Danila Liausha – piłka wodna KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Maksym Kutskin – piłka wodna KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Karol Łęczkowski – lekka atletyka – Uks Czwórka Ostrowiec
Gratulacje otrzymali również trenerzy: Marcin Maliński, Szymon Kurasiński, Marcin Piwnik, Damian Falecki, Janusz Ozdoba.
Podczas uroczystości naszą szkołę reprezentowali także dyrektor Anna Trojanowska, trener Iwona Kosiorowska, nauczyciel religii Tomasz Lipka oraz uczniowie klasy VI a i VII a.
Jesteśmy ogromnie dumni z sukcesów naszych uczniów i trenerów. Gratulujemy wszystkim wyróżnionym i życzymy kolejnych sportowych osiągnięć!