Zabawa bez telefonu

Zajęcia z wychowawcą to czas kiedy poznajemy się lepiej, rozwiązujemy klasowe problemy, planujemy wspólne akcje! Dziś klasa 6a uczyła się, że można się świetnie bawić bez telefonu, zwłaszcza na świeżym powietrzu.