Zajęcia z wychowawcą to czas kiedy poznajemy się lepiej, rozwiązujemy klasowe problemy, planujemy wspólne akcje! Dziś klasa 6a uczyła się, że można się świetnie bawić bez telefonu, zwłaszcza na świeżym powietrzu.
Zabawa bez telefonu
Zajęcia z wychowawcą to czas kiedy poznajemy się lepiej, rozwiązujemy klasowe problemy, planujemy wspólne akcje! Dziś klasa 6a uczyła się, że można się świetnie bawić bez telefonu, zwłaszcza na świeżym powietrzu.