Dziś na naszym stadionie rozegrany został Półfinał Wojewódzki Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej Chłopców rocznika 2011–2012 w ramach Świętokrzyskich Igrzysk Dzieci. Podopieczni trenera Marcina Wróbla świetnie zaprezentowali się przed własną publicznością i wywalczyli
1. miejsce oraz AWANS do finału wojewódzkiego!
Wyniki naszej drużyny:
ZSOMS Ostrowiec Św. – PSP nr 5 Ostrowiec Św. 2:2
ZSOMS Ostrowiec Św. – SP nr 10 Starachowice 3:0
ZSOMS Ostrowiec Św. – PSP Waśniów 11:1
Tabela końcowa:
1 ZSOMS Ostrowiec Św. – 7 pkt, bramki 16:3
2 SP nr 10 Starachowice
3 PSP nr 5 Ostrowiec Św.
4 PSP Waśniów
Skład zwycięskiej drużyny ZSOMS:
Bartosz Gołasa, Marcel Leniewicz, Igor Matyja, Denys Melnyk, Antoni Nogaj, Mateusz Przydatek, Adrian Skupień, Jan Sobieraj, Franciszek Włodarski, Piotr Woźniak, Olaf Wójcik, Wiktor Gierczak.
Serdecznie gratulujemy zawodnikom oraz trenerowi wspaniałego występu, sportowej postawy i awansu do finału wojewódzkiego!
Dziękujemy również wszystkim uczestnikom, organizatorom, sędziom oraz osobom zaangażowanym w przygotowanie zawodów.
Awans do finału wojewódzkiego!








