W dniach 25-27 maja 2026 roku Kętrzyn został stolicą siatkówki młodzieżowej! Pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki odbył się tam Finał Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Dziewcząt. Były to dni pełne niesamowitych sportowych emocji, walki o każdy centymetr parkietu i pięknej gry zespołowej. W turnieju wzięło udział 16 najlepszych reprezentacji z 14 województw w sumie około 200 zawodników z całego kraju!
Nasze reprezentantki spisały się rewelacyjnie, zajmując niezwykle wysokie siódme miejsce w Polsce.
Dziewczęta ze szkoły podstawowej siódmym zespołem w Polsce!








