Gratulacje dla naszych reprezentantów za wspaniałą walkę podczas zawodów sztafetowych w lekkiej atletyce!
Nasi uczniowie pokazali ogromne serce do walki, determinację oraz świetną współpracę drużynową, rywalizując z bardzo mocnymi ekipami. Każdy dał z siebie maksimum możliwości i zostawił mnóstwo energii na bieżni!
Sztafeta olimpijska chłopców ze szkoły podstawowej – 3 miejsce
Sztafeta 4×100 m dziewcząt liceum – 2 miejsce
Sztafeta 4×100 m mężczyzn – 1 miejsce
Sztafeta 4×400 m kobiet – 3 miejsce
Sztafeta 4×400 m mężczyzn – 1 miejsce
Jesteśmy bardzo dumni z postawy wszystkich zawodników. Dziękujemy za walkę do ostatnich metrów, sportowego ducha i piękne reprezentowanie szkoły!
Brawo drużyna!
Grad medali naszych sztafet








