Podczas rozgrywanych w Kielcach Mistrzostw Województwa w lekkiej atletyce znakomicie zaprezentowały się dwie nasze uczennice, zawodniczki Uks Czwórka Ostrowiec:
Marysia Wójtowicz wygrała skok wzwyż z wynikiem 140 cm,
Gabrysia Burek debiutująca w pchnięciu kulą z wynikiem 8.36 m także wywalczyła złoty medal.
Brawo dziewczęta i trener Janusz Ozdoba!!!
Dwa złote medale naszych lekkoatletek








