W odbywających się Mistrzostwach Polski Młodzików w Gostyniu w dniach 21-26 kwietnia Emilia była najlepsza w kategorii wagowej do 63 kg. Nasza zawodniczka wygrała 3 walki i przywiozła dla naszej sekcji upragnione złoto. Wielkie brawa!!
Zapraszamy wszystkich chętnych jutro do Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Św. Na dzień otwarty. Klasa boksu olimpijskiego.
Będzie możliwość porozmawiać z zawodnikami naszej sekcji i od września zacząć przygodę z boksem.
Do zobaczenia!
Kategoria: Boks
Rekrutacja 2026/2027
W roku szkolnym 2026/2027 będziemy prowadzić szkolenie sportowe w następujących dyscyplinach:
- szkoła podstawowa – piłka siatkowa dziewcząt i chłopców, piłka ręczna dziewcząt i chłopców, piłka nożna dziewcząt i chłopców, boks, lekka atletyka, pływanie, piłka wodna,
- liceum – piłka siatkowa dziewcząt i chłopców, piłka ręczna dziewcząt i chłopców, pływanie, piłka wodna, lekka atletyka, piłka nożna dziewcząt i chłopców, boks.
Prowadzimy także nabór do oddziału przygotowania wojskowego na poziomie liceum.
Więcej informacji na temat rekrutacji do naszych szkół w zakładkach – Szkoła Podstawowa i Liceum.
Rekrutacja do klas pierwszych Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego odbywa się z wykorzystaniem systemu naboru elektronicznego, który umożliwia kandydatom – absolwentom klas VIII – samodzielne założenie konta na stronie internetowej w specjalnie utworzonym formularzu zgłoszeniowym. W tym celu należy wejść na stronę https://nabor.pcss.pl/…/szkolaponadpodstawowa/Info/63765 w zakładkę „Wypełnij wniosek”.
W postępowaniu rekrutacyjnym do liceum będą brane pod uwagę oceny wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej z następujących obowiązkowych zajęć edukacyjnych: język polski, matematyka, I język obcy, geografia/biologia/wos.

Oliwier Nowosielski boksował w Toruniu
Uczeń klasy I a Oliwier Nowosielski razem z kadrą Sekcja Bokserska KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski boksowała na Turnieju Future Champs Boxing Tournament w Toruniu. Nasz pięściarz stoczył pojedynek z Pawłem Turzhańskim (Czarni Słupsk). Walka nie była punktowana, jednak trzeba zaznaczyć, że Oliwier miał dużą przewagę nad swoim przeciwnikiem.
Maja Korzeniecka wywalczyła srebrny medal
Świetnie zaprezentowała się nasza uczennica Maja Korzeniecka, na co dzień zawodniczka Sekcji Bokserskiej KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, podczas rozgrywanego w Sokółce w dn. 19-26 października Międzynarodowego Pucharu Polski U-15 i U-17 w boksie olimpijskim. Maja wygrała dwa pojedynki, a w finale w kategorii U-17 wywalczyła srebrny medal. Gratulacje dla zawodniczki i trenera Damiana Faleckiego.
Inauguracja roku szkolnego 2025/2026
Zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2025/2026, które odbędzie się 1 września 2025 r. o godzinie 9.30 w hali sportowej naszej szkoły ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Przydział sal na spotkanie z wychowawcami
VI A – sala nr 16 – mgr Urszula Sokół
VII A – sala nr 15 – mgr Aleksandra Brodalka
VIII A – sala nr 10 – mgr Anna Kucharska – Murzyn
I A – sala nr 26 – mgr Grażyna Maj
I C – sala nr 24 – mgr Ewa Wojtas
I W – sala nr 3 – mgr Marcin Maliński
II A – sala nr 17 – mgr Małgorzata Malinowska
II C – sala nr 1- mgr Grzegorz Klepacz
II W – sala nr 27 – mgr Małgorzata Stańczak
III A – sala nr 25 – mgr Katarzyna Górniak
III B – sala nr 23 – mgr Edyta Tyczyńska
III C – sala nr 6 – mgr Joanna Gawrońska
III W – sala nr 2 – mgr Dorota Jaskuła – Przygoda
IV A – sala nr 4 – mgr Edyta Machul
IV B – sala nr 5 – mgr Monika Garbacka
IV C – sala nr 20 – mgr Alicja Ramska









