Emilia Zięba mistrzynią Polski młodziczek!!!

W odbywających się Mistrzostwach Polski Młodzików w Gostyniu w dniach 21-26 kwietnia Emilia była najlepsza w kategorii wagowej do 63 kg. Nasza zawodniczka wygrała 3 walki i przywiozła dla naszej sekcji upragnione złoto. Wielkie brawa!!
Zapraszamy wszystkich chętnych jutro do Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Św. Na dzień otwarty. Klasa boksu olimpijskiego.
Będzie możliwość porozmawiać z zawodnikami naszej sekcji i od września zacząć przygodę z boksem.
Do zobaczenia!

Opublikowano Kategoria: Kategorie Boks

Rekrutacja 2026/2027

W roku szkolnym 2026/2027 będziemy prowadzić szkolenie sportowe w następujących dyscyplinach:

  • szkoła podstawowa – piłka siatkowa dziewcząt i chłopców, piłka ręczna dziewcząt i chłopców, piłka nożna dziewcząt i chłopców, boks, lekka atletyka, pływanie, piłka wodna,
  • liceum – piłka siatkowa dziewcząt i chłopców, piłka ręczna dziewcząt i chłopców, pływanie, piłka wodna, lekka atletyka, piłka nożna dziewcząt i chłopców, boks.

Prowadzimy także nabór do oddziału przygotowania wojskowego na poziomie liceum.

Więcej informacji na temat rekrutacji do naszych szkół w zakładkach – Szkoła Podstawowa i Liceum.

Rekrutacja do klas pierwszych Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego odbywa się z wykorzystaniem systemu naboru elektronicznego, który umożliwia kandydatom – absolwentom klas VIII – samodzielne założenie konta na stronie internetowej w specjalnie utworzonym formularzu zgłoszeniowym. W tym celu należy wejść na stronę https://nabor.pcss.pl/…/szkolaponadpodstawowa/Info/63765 w zakładkę „Wypełnij wniosek”.

W postępowaniu rekrutacyjnym do liceum będą brane pod uwagę oceny wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej z następujących obowiązkowych zajęć edukacyjnych: język polski, matematyka, I język obcy, geografia/biologia/wos.

Oliwier Nowosielski boksował w Toruniu

Uczeń klasy I a Oliwier Nowosielski razem z kadrą Sekcja Bokserska KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski boksowała na Turnieju Future Champs Boxing Tournament w Toruniu. Nasz pięściarz stoczył pojedynek z Pawłem Turzhańskim (Czarni Słupsk). Walka nie była punktowana, jednak trzeba zaznaczyć, że Oliwier miał dużą przewagę nad swoim przeciwnikiem.

Opublikowano Kategoria: Kategorie Boks

Maja Korzeniecka wywalczyła srebrny medal

Świetnie zaprezentowała się nasza uczennica Maja Korzeniecka, na co dzień zawodniczka Sekcji Bokserskiej KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, podczas rozgrywanego w Sokółce w dn. 19-26 października Międzynarodowego Pucharu Polski U-15 i U-17 w boksie olimpijskim. Maja wygrała dwa pojedynki, a w finale w kategorii U-17 wywalczyła srebrny medal. Gratulacje dla zawodniczki i trenera Damiana Faleckiego.

Opublikowano Kategoria: Kategorie Boks

Inauguracja roku szkolnego 2025/2026

Zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2025/2026, które odbędzie się 1 września 2025 r. o godzinie 9.30 w hali sportowej naszej szkoły 👩‍🎓🙂👩‍🎓🙂👩‍🏫

Przydział sal na spotkanie z wychowawcami
VI A – sala nr  16 – mgr Urszula Sokół
VII A – sala nr  15 – mgr Aleksandra Brodalka
VIII A – sala nr 10 – mgr Anna Kucharska – Murzyn
I A – sala nr 26 – mgr Grażyna Maj
I C – sala  nr 24 – mgr Ewa Wojtas
I W – sala nr 3 – mgr Marcin Maliński
II A – sala nr 17 – mgr Małgorzata Malinowska
II C – sala  nr 1- mgr Grzegorz Klepacz
II W – sala nr 27 – mgr Małgorzata Stańczak
III A  – sala nr 25 – mgr Katarzyna Górniak
III B – sala  nr 23 – mgr Edyta Tyczyńska
III C  – sala nr 6 – mgr Joanna Gawrońska
III W – sala nr 2 – mgr Dorota Jaskuła – Przygoda
IV A – sala nr 4 – mgr Edyta Machul
IV B – sala nr 5 – mgr Monika Garbacka
IV C – sala nr 20 – mgr Alicja Ramska