II Memoriał Lekkoatletyczny im. Kazimierza Jarosa przeszedł do historii

Po raz kolejny nasza szkoła była gospodarzem Memoriału Lekkoatletycznego im. Kazimierza Jarosa, który tym razem zorganizowaliśmy wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim. W tym roku poszerzyliśmy formułę naszego mityngu o rywalizację uczniów szkół ponadpodstawowych. Zawody były jednocześnie Mistrzostwami Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego i Powiatu Ostrowieckiego w lekkiej atletyce.

Kacper Prusiewicz powołany do Kadry

Miłe świąteczne informacje dotarły do nas z Polskiego Związku Lekkiej Atletyki KACPER PRUSIEWICZ, uczeń klasy I a, na co dzień zawodnik MKS Ostrowia – SMS Ostrowiec Świętokrzyski został zakwalifikowany do Kadry Narodowej B w lekkiej atletyce
Gratulacje

Rewelacyjny start Wiktora Gierczaka

Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 w Biegach Przełajowych (ŁDZ–ŚWI) przyniosły nam wiele emocji!
Z bardzo dobrej strony zaprezentował się Wiktor Gierczak z klasy VII A. Ostatecznie ukończył rywalizację na świetnym 4. miejscu, pokazując ogromną determinację i charakter Wiktor rozpoczął finisz już na ostatnim okrążeniu, mimo że do mety pozostawał jeszcze spory dystans. Tempo było bardzo mocne, a cała grupa należała do niezwykle wymagających, co tylko podkreśla wagę jego osiągnięcia. Opiekunem Wiktora była trener Karolina Zasadnia.
Gratulacje!

Trenujemy z Mistrzami

Dziś mieliśmy prawdziwą sportową petardę!
Naszą szkołę odwiedzili Anna Gryc (brązowa medalistka Halowych Mistrzostw Świata w sztafecie mieszanej 4 × 400 m) oraz nasz absolwent i olimpijczyk Mateusz Borkowski.
Był trening, konkretne wskazówki i solidna dawka motywacji.
Takie spotkania pokazują, że marzenia są w zasięgu ręki!
Kto wie… może właśnie rośnie u nas kolejny reprezentant Polski?

Takie spotkanie dzisiaj

Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Św. odwiedzili brązowa medalistka tegorocznych Halowych Mistrzostw Świata w sztafecie mieszanej 4x400m Anna Gryc oraz absolwent naszej szkoły, olimpijczyk Mateusz Borkowski.
Uczniowie z sekcji lekkoatletycznej mieli okazję potrenować pod okiem mistrzów.
Dziękuję za wizytę