Kolejny sukces Mateusza

Mateusz Borkowski po raz kolejny sięgnął po medal Mistrzostw Europy juniorów w lekkiej atletyce. W tym roku zdobył brąz w biegu na 800 metrów. Zwycięzca finałowego biegu był lepszy od Mateusza zaledwie o 0,22 s. Zawody rozgrywane były w szwedzkiej miejscowości Eskilstuna w dniach 16-19 lipca. 2015 r. Mateusz reprezentował nasz kraj w biegu na 800 metrów, gdzie zdobył brązowy medal, oraz w sztafecie 4×400 metrów.

Miting w Kielcach

Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi lekkoatleci podczas inauguracji lekkoatletycznego sezonu letniego. Miting Rozpoczęcia Sezonu pod nazwą „Dzień Miotacza” odbył się w Kielcach 25 kwietnia 2015 r. Najlepiej wypadli Paulina Markowska i Karol Bednarski, którzy w swoich konkurencjach zajęli I miejsca. Czytaj dalej Miting w Kielcach

Mateusz Borkowski Mistrzem Polski

Czwórka uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego walczyła w mistrzostwach Polski juniorów i juniorów młodszych w lekkiej atletyce w Toruniu. Najlepiej wypadł Mateusz Borkowski, który został mistrzem Polski na 800 metrów. Czwarte miejsce zajęła Agnieszka Filipowska, a Natalia Zając i Paulina Markowska poprawiły swoje rekordy życiowe. Czytaj dalej Mateusz Borkowski Mistrzem Polski