Grono pedagogiczne

Grono pedagogiczne

Nauczyciele

1. Banasik Małgorzata – muzyka
2. Bażant Urszula – wychowanie fizyczne
3. Ciździel Grzegorz – geografia, edukacja dla bezpieczeństwa
4. Garbacka Monika – język angielski
5. Gawrońska Joanna – język angielski
6. Gomuła Bożena – plastyka, zajęcia artystyczne, biblioteka
7. Gomuła Jerzy – fizyka, informatyka
8. Górniak Katarzyna – język polski
9. Jaskuła-Przygoda Dorota – język angielski
10. Karbowniczek Teresa – biologia
11. Kochański Zygmunt – Dyrektor szkoły, wf
12. Koper Agnieszka – informatyka, zajęcia techniczne
13. Korulczyk Katarzyna – język angielski
14. Kowalska Elżbieta – wok, internat
15. Kucharska – Murzyn Anna – język angielski
16. Machul Edyta – matematyka
17. Maj Anna – chemia
18. Maj Grażyna – matematyka
19. Malinowska Małgorzata – język polski
20. Mozal Katarzyna – język hiszpański, język francuski
21. Niedbała Beata – podstawy przedsiębiorczości
22. Osowska Grażyna – geografia
23. Pazderski Zbigniew – historia, wos, historia i społeczeństwo
24. Ramska Alicja – język niemiecki
25. ks. Sala Damian – religia
26. Schindler Norbert – język niemiecki
27. Siepietowska Magdalena – język rosyjski
28. Sokół Urszula – biologia, przyroda
29. Stańczak Małgorzata – matematyka
30. Trojanowska Anna – wicedyrektor, język polski
31. Tyczyńska Edyta – wicedyrektor, język polski
32. Tyczyński Zbigniew – język polski
33. Waliszewska Danuta – religia
34. Wojtas Ewa – historia
35. Żurawska Beata – historia, biblioteka

Trenerzy

PIŁKA SIATKOWA:
1.
Błaszkiewicz Iwona– trener II klasy,  trener zespołu kadetek SMS KSZO Ostrowiec Św., członek Komisji Rewizyjnej Świętokrzyskiego Związku Piłki Siatkowej
2. Brodawka Piotr – instruktor piłki siatkowej, trener zespołu młodziczek SMS KSZO Ostrowiec Św, statystyk w zespole seniorek KSZO Ostrowiec ORLEN Liga
3. Dytkowski Rafał – trener II klasy, instruktor piłki siatkowej, II trener w zespole seniorek KSZO Ostrowiec Św. ORLEN Liga
4. Gawron Wojciech – trener II klasy, trener zespołu młodziczek SMS KSZO Ostrowiec Św.
5. Kosiorowska Iwona – instruktor piłki siatkowej, trener zespołu juniorek SMS KSZO Ostrowiec Św.
6. Pacholczak Jerzy – instruktor piłki siatkowej, trener zespołu kadetów/juniorów SMS Gump Ostrowiec Św.
7. Parkitny Dariusz – trener II klasy, koordynator wojewódzki S.O.S., I trener  w zespole seniorek KSZO Ostrowiec Św. ORLEN Liga
8. Rokita Mariusz– trener II klasy, trener zespołu juniorów SMS Gump Ostrowiec Św., wiceprezes ds. piłki siatkowej KS KSZO Ostrowiec, wiceprezes Zarządu Świętokrzyskiego Związku Piłki Siatkowej

PIŁKA NOŻNA:
1. Klepacz Grzegorz – trener I klasy z licencją UEFA „A”
2. Lasocki Rafał – trener II klasy z licencją UEFA „A”
3. Siczek Tomasz – trener I klasy z licencją UEFA „A”

PŁYWANIE:
1. Bujak Jerzy – instruktor pływania
2. Piwnik Marcin – trener II klasy, trener reprezentacji Polski kadry B, trener kadry woj. podkarpackiego i świętokrzyskiego, trener koordynator KS KSZO
3. Styczyński Zbigniew – trener II klasy

LEKKA ATLETYKA:
1. Jaros Kazimierz – trener II klasy, trener koordynator kadry narodowej B PZLA, wiceprezes Zarządu Świętokrzyskiego Związku Lekkiej Atletyki (odpowiedzialny za sprawy sportowe i szkoleniowe), wychowawca wielu medalistów Mistrzostw Polski.

PIŁKA RĘCZNA:
1. Radowiecki Tomasz – trener II klasy
2. Król Kacper

WATERPOLO:
1. Mariusz Stawecki

Wychowawcy internatu

1. Stolarczyk Marek – Kierownik Internatu
2. Duda Anna – z-ca Kierownika Internatu
3. Czaja Beata
4. Czuba Anna
5. Dąbska Małgorzata
6. Kołodziej-Klepacz Aneta 
7. Kowalska Elżbieta
8. Kuszewski Bartosz
9. Niedbała Beata
10. Perchlicka Ewelina
11. Stępniak Irena
12. Szymczyk-Połowniak Anna

 

Pedagog szkolny

Sarnecka-Żak Joanna

Psycholog szkolny

Mrugała Renata