Sukcesy sportowe

Pływanie

Rok szkolny 2020/2021
Rok szkolny 2019/2020
Rok szkolny 2018/2019

II miejsce na Zimowych Mistrzostwach Polski na dystansie 200 m stylem motylkowym zdobył Aleks Tomaszewski
 –II miejsce na Zimowych Mistrzostwach Polski na dystansie 4×100 m stylem zmiennym w kategorii 17/18 lat  zdobyli Jan Król, Michał Klimas, Dominik Bielawa, Dawid Majsak
III miejsce na Zimowych Mistrzostwach Polski na dystansie 200 m stylem motylkowym zdobył Kacper Michta
-III miejsce 
na Zimowych Mistrzostwach Polski na dystansie 100 m stylem motylkowym zdobyła Weronika Latała
-III miejsce 
na Zimowych Mistrzostwach Polski na dystansie 100 m stylem klasycznym zdobyła Julia Ofman
-III miejsce 
na Zimowych Mistrzostwach Polski na dystansie 100 m stylem dowolnym zdobył Patryk Stefański
-III miejsce 
na Zimowych Mistrzostwach Polski na dystansie 50 m stylem grzbietowym zdobył Jan Król
– III miejsce 
na Zimowych Mistrzostwach Polski na dystansie 4×50 m stylem zmiennym w kategorii 17/18 lat  zdobyli Jan Król, Michał Klimas, Dominik Bielawa, Dawid Majsak
– III miejsce 
na Zimowych Mistrzostwach Polski na dystansie 4×100 m stylem zmiennym w kategorii 15lat  zdobyły  Hanna Stanecka, Julia Ofman, Weronika Latała, Aleksandra Sierpień

Zawodnicy z klasą sportową II:

-Jan Król
-Bielawa Dominik
-Tomaszewski Aleks
-Klimas Michał
-Latała Weronika
-Ofman Julia

Zawodnicy z klasą sportową 17/18 lat

-Stefański Patryk
-Majsak Dawid
-Sierpień Aleksandra
-Michta Kacper
-Petrykowska Adrianna
-Sierpień Aleksandra

Zawodnicy z II klasą rocznikową

-Radkiewicz Kajetan
-Karaś Oskar
-Kesler Michał
-Sojda Eryk
-Mazan Mikołaj
-Szafrańska Malwina
Lista zawodników zakwalifikowanych do szkolenia przez MSiT w  2019 roku.

– Bielawa Dominik
-Klimas Michał
-Król Jan
-Latała Weronika
-Lis Jan
-Michta Bartosz
-Ofman Julia
-Stefański Patryk
-Tomaszewski Aleks
-Wilk Jakub

Rok szkolny 2018/2019

I miejsce na Zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów  16-latków na dystansie 50 m stylem klasycznym zdobył Dominik Bielawa
– II miejsce 
na Zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów 16-latków na dystansie 100 m stylem klasycznym zdobył Dominik Bielawa
-II miejsce na Zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów 15-latków na dystansie 50 m stylem dowolnym zdobył Patryk Stefański
II miejsce na Zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów 16-latków na dystansie 4×100 m stylem zmiennym zdobyli Jan Król, Michał Klimas, Dawid Majsak, Dominik Bielawa
-III miejsce na Zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów 15-latków na dystansie 200 m stylem zmiennym zdobył Patryk Stefański
-III miejsce na Zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów 16-latków na dystansie 50 m stylem grzbietowym zdobył Jan Król
– IV miejsce na Zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów 16-latków na dystansie 100 m stylem klasycznym zdobył Michał Klimas
 IV miejsce na Zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów 16-latków na dystansie 200 m stylem klasycznym zdobył Michał Klimas
– IV miejsce na Zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów 16-latków na dystansie 100 m stylem grzbietowym zdobył Jan Król
– IV miejsce 
na Zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów 16-latków na dystansie 1500 m stylem dowolnym zdobył Jakub Wilk
– IV miejsce na Zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów 15-latków na dystansie 100 m stylem dowolnym zdobył Patryk Stefański
– IV miejsce 
na Zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych 14-latków na dystansie 200 m stylem grzbietowym zdobyła  Oliwia Steć

– III miejsce  w Lidze Szkół Mistrzostwa Sportowego na dystansie 200 m stylem grzbietowym zdobyła Oliwia Steć
– IV miejsce  w Lidze Szkół Mistrzostwa Sportowego na dystansie 200 m stylem grzbietowym zdobyła Oliwia Steć

Zawodnicy z klasą sportową II

-Bielawa Dominik
-Król Jan
-Steć Oliwia
-Wilk Jakub
-Klimas Michał

Zawodnicy z klasą sportową 17/18 lat

-Stefański Patryk
-Majsak Dawid

Zawodnicy z II klasą rocznikową

-Michta Kacper
-Petrykowska Adrianna
-Radkiewicz Kajetan
-Szafrańska Malwina

Zawodnicy Kadry Narodowej

-Oliwia Steć
– Patryk Stefański
– Dominik Bielawa

Lista zawodników zakwalifikowanych do szkolenia przez MSiT  w    2019 roku.

-Bielawa Dominik
-Klimas Michał
-Król Jan
-Majsak Dawid
-Michta Bartosz
-Petrykowska Aleksandra
-Radkiewicz Kajetan
-Steć Oliwia
-Stefański Patryk
-Wilk Jakub

Rok szkolny 2017/2018

II miejsce na Letnich Mistrzostwach Polski Juniorów 16 – latków na dystansie 100 m stylem klasycznym zdobyła Aleksandra Banaczkowska
III miejsce na Letnich Mistrzostwach Polski Juniorów 16 – latków na dystansie 200 m stylem klasycznym zdobyła Aleksandra Banaczkowska
III miejsce na Letnich Mistrzostwach Polski Juniorów 16 – latków na dystansie 50 m stylem klasycznym zdobyła Aleksandra Banaczkowska
-IV miejsce
na Letnich Mistrzostwach Polski Juniorów 16 – latków na dystansie 200 m stylem klasycznym zdobył Michał Klimas
IV miejsce na Letnich Mistrzostwach Polski Juniorów 16 – latków na dystansie 4×100 m stylem zmiennym zdobyli Michał Klimas, Jakub Wilk, Jakub Król, D. Majsak
-IV miejsce
na Letnich Mistrzostwach Polski Juniorów 15 – latków na dystansie 50 m stylem dowolnym zdobył Patryk Stefański
-IV miejsce
na Letnich Mistrzostwach Polski Juniorów 15 – latków na dystansie 200 m stylem zmiennym zdobył Patryk Stefański

Rok szkolny 2016/2017
II miejsce na Letnich Mistrzostwach Polski 15-latków na dystansie 200 m stylem dowolnym zdobyła Karolina Wicha; trener Jerzy Bujak.
II miejsce na Letnich Mistrzostwach Polski 15-latków na dystansie 400 m stylem motylkowym zdobyła Oliwia Wołek; trener Jerzy Bujak.
III miejsce na Letnich Mistrzostwach Polski 15-latków na dystansie 400 m stylem dowolnym zdobyła Karolina Wicha; trener Jerzy Bujak.
III miejsce na Letnich Mistrzostwach Polski 16-latków na dystansie 400 m stylem dowolnym zdobyła Julia Szafrańska; trener Jerzy Bujak.
III miejsce na Letnich Mistrzostwach Polski 16-latków na dystansie 800 m stylem dowolnym zdobyła Julia Szafrańska; trener Jerzy Bujak.
IV miejsce na Letnich Mistrzostwach Polski 16-latków na dystansie 200 m stylem dowolnym zdobyła Julia Szafrańska; trener Jerzy Bujak.
IV miejsce na Letnich Mistrzostwach Polski 15-latków na dystansie 200 m stylem motylkowym zdobyła Karolina Wicha; trener Jerzy Bujak.
IV miejsce na Letnich Mistrzostwach Polski 15-latków na dystansie 400 m stylem zmiennym zdobyła Oliwia Wołek; trener Jerzy Bujak.
IV miejsce na Letnich Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych na dystansie 4×200 m stylem dowolnym zdobyli Jakub Wilk, Paweł Kępiński, Daniel Auguścik, Jakub Wykierski; trener Marcin Piwnik.
Rok szkolny 2015/2016
I miejsce na Zimowych Mistrzostwach Polski 16-latków na dystansie 800 m stylem dowolnym zdobyła Julia Szafrańska; trener Jerzy Bujak.
II miejsce na Zimowych Mistrzostwach Polski 15-latków na dystansie 400 m stylem zmiennym zdobyła Oliwia Wołek; trener Jerzy Bujak.
III miejsce na Zimowych Mistrzostwach Polski 16-latków na dystansie 200 m stylem dowolnym zdobyła Julia Szafrańska; trener Jerzy Bujak.
III miejsce na Zimowych Mistrzostwach Polski 16-latków na dystansie 400 m stylem dowolnym zdobyła Julia Szafrańska; trener Jerzy Bujak.
III miejsce na Zimowych Mistrzostwach Polski 15-latków na dystansie 200 m stylem zmiennym zdobyła Oliwia Wołek; trener Jerzy Bujak.
III miejsce na Grand Prix Polski w Łodzi na dystansie 200 m stylem klasycznym zdobył Norbert Jaworski; trener Jerzy Bujak.
III miejsce na Lidze SMS na dystansie 200 m stylem klasycznym zdobył Norbert Jaworski; trener Jerzy Bujak.
II miejsce na Mistrzostwach Szkół Sportowych w kategorii gimnazjów na dystansie 200 m stylem dowolnym zajęła Julia Szafrańska; trener Jerzy Bujak, Zbigniew Styczyński.
II miejsce na Mistrzostwach Szkół Sportowych w kategorii gimnazjów na dystansie 4 x 100 m stylem dowolnym zajęły Julia Szafrańska, Oliwia Wołek, Wiktoria Gondek, Karolina Wicha; trener Jerzy Bujak, Zbigniew Styczyński.
I miejsce w I rundzie Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików 12 i 13 lat na dystansie 100 m stylem dowolnym zdobył Kacper Borowski; trener Marcin Piwnik.
I miejsce w I rundzie Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików 12 i 13 lat na dystansie 200 m stylem zmiennym zdobył Kacper Borowski; trener Marcin Piwnik.
III miejsce w I rundzie Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików 12 i 13 lat na dystansie 100 m stylem grzbietowym zdobył Kacper Borowski; trener Marcin Piwnik.

Rok szkolny 2014/2015
I miejsce w finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w sztafetowych zawodach pływackich dziewcząt i chłopców szkół podstawowych i gimnazjalnych zajęli: Bartłomiej Żurawski, Filip Adamik – klasa III GMS, Jakub Bartkowski, Marek Dzik, Cezary Pietrzyk – klasa II GMS, Jakub Haba, Norbert Pater, Hubert Malicki, Dawid Wosiek, Paweł Darocha – klasa I b GMS, Krzysztof Rogoziński – klasa I a GMS; trener Marcin Piwnik.
Rok szkolny 2013/2014
I miejsce na Zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych 14 lat na dystansie 4×200 m stylem dowolnym zdobyła sztafeta w składzie: Kacper Michta, Kamil Orłowski, Mikołaj Szeląg i Oskar Jarocha; trener Zbigniew Styczyński
II miejsce na Zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych 14 lat na dystansie 200 m stylem motylkowym zdobył Kacper Michta; trener Zbigniew Styczyński
II miejsce na Zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych 14 lat na dystansie 1500 m stylem dowolnym zdobył Kamil Orłowski; trener Zbigniew Styczyński
III miejsce na Zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych 14 lat na dystansie 400 m stylem motylkowym zdobył Kacper Michta;trener Zbigniew Styczyński
III miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów 17-18 lat na dystansie 400 m kraulem zdobył Sebastian Książek; trener Marcin Piwnik
III miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów 17-18 lat na dystansie 1500 m stylem dowolnym zdobył Sebastian Książek; trener Marcin Piwnik
III miejsce na Zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów 17-18 lat na dystansie 200 m stylem dowolnym zdobył Sebastian Książek; trener Marcin Piwnik
III miejsce na Zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów 17-18 lat na dystansie 400 m stylem dowolnym zdobył Sebastian Książek; trener Marcin Piwnik
I miejsce na Zimowych Mistrzostwach Okręgu Świętokrzyskiego zdobyli: Sebastian Książek – 100 m stylem motylkowym, 200 m stylem dowolnym, 50 m stylem motylkowym, 400 m stylem dowolnym, 1500 m stylem dowolnym; Jan Dytkowski – 50 m stylem dowolnym, 100 m stylem dowolnym; Sonia Wołoszyn – 100 m stylem motylkowym, 200 m stylem dowolnym, 50 m stylem motylkowym, 400 m stylem dowolnym, 800 m stylem dowolnym, Julia Szafrańska – 800 m stylem dowolnym, 400 m stylem dowolnym, 200 m stylem dowolnym, 100 m stylem dowolnym, 50 m stylem grzbietowym; Kamil Orłowski – 1500 m stylem dowolnym, 400 m stylem dowolnym, 100 m stylem dowolnym, 200 m stylem zmiennym, 400 m stylem zmiennym; Kacper Michta – 200 m stylem dowolnym, 200 m stylem motylkowym,100 m stylem motylkowym, 50 m stylem motylkowym; Mikołaj Szeląg – 200 m stylem klasycznym, 100 m stylem klasycznym, 50 m stylem klasycznym; Oskar Jarocha – 50 m stylem grzbietowym (rekord okręgu świętokrzyskiego młodzików 13 lat); trenerzy Marcin Piwnik, Zbigniew Styczyński,
I miejsce na Zimowych Mistrzostwach Okręgu Podkarpackiego zdobył Mateusz Jaskier – 100 m stylem dowolnym, trener Marcin Piwnik,
I miejsce na Zimowych Mistrzostwach Okręgu Lubelskiego zdobył Kornel Sola – 1500 m stylem dowolnym, trener Marcin Piwnik,
II miejsce na Zimowych Mistrzostwach Okręgu Świętokrzyskiego zdobyli: Mateusz Krycia – 50 m stylem dowolnym, 200 m stylem grzbietowym, 100 m stylem grzbietowym; Patryk Kowalski – 100 m stylem dowolnym; Jan Dytkowski – 50 m stylem motylkowym, 400 m stylem dowolnym, 1500 m stylem dowolnym; Sonia Wołoszyn – 100 m stylem dowolnym; Kacper Michta – 400 m stylem dowolnym, 1500 m stylem dowolnym; Cezary Pietrzyk – 200 m stylem motylkowym, 100 m stylem motylkowym; Mikołaj Szeląg – 400 m stylem zmiennym, 100 m stylem zmiennym; Jakub Bartkowski – 200 m stylem zmiennym, 50 m stylem motylkowym; Kamil Orłowski – 200 m stylem dowolnym; Julia Szafrańska – 50 m stylem dowolnym; trenerzy Marcin Piwnik, Zbigniew Styczyński,
II miejsce na Zimowych Mistrzostwach Okręgu Podkarpackiego zdobył Mateusz Jaskier – 50 m stylem klasycznym, 100 m stylem klasycznym, 200 m stylem klasycznym, trener Marcin Piwnik,
III miejsce na Zimowych Mistrzostwach Okręgu Świętokrzyskiego zdobyli: Mateusz Krycia – 1500 m stylem dowolnym, Patryk Kowalski – 400 m stylem dowolnym; Oskar Jarocha – 1500 m stylem dowolnym, 400 m stylem dowolnym, 200 m stylem dowolnym, 100m stylem dowolnym, Cezary Pietrzyk – 100 m stylem klasycznym; Jakub Bartkowski – 50 m stylem dowolnym; Iga Kroczek – 400m stylem zmiennym, 800 m stylem dowolnym, trenerzy Marcin Piwnik, Zbigniew Styczyński
III miejsce na Zimowych Mistrzostwach Okręgu Lubelskiego zdobył Kornel Sola – 400 m stylem zmiennym, trener Marcin Piwnik,
I miejsce na Świętokrzyskich Igrzyskach Młodzieży Szkół Podstawowych oraz Gimnazjalnych dziewcząt i chłopców w sztafetowych zawodach pływackich zdobyli: Kacper Michta, Oskar Jarocha, Kuba Bartkowski, Bartek Żurawski, Czarek Pietrzyk, Filip Adamik, Marek Dzik, Mikołaj Szeląg, Kamil Orłowski i Mateusz Rogoziński, trener Marcin Piwnik,
Rok szkolny 2012/2013
VI miejsce w Zimowych Mistrzostwach Polski 17-18 -latków w pływaniu zajęła Sonia Wołoszyn; trener Marcin Piwnik
VII miejsce w zawodach pływackich Grand Prix Polski zajęła Sonia Wołoszyn; trener Marcin Piwnik
X miejsce w Zimowych Mistrzostwach Polski 17-18 -latków zajął Sebastian Książek; trener Marcin Piwnik
I miejsce w Zimowych Mistrzostwach Okręgu Świętokrzyskiego w pływaniu w grupie kobiet – Sonia Wołoszyn zdobyła najwięcej punktów i została najlepszą zawodniczką; trener Marcin Piwnik
I miejsce w Letnich Mistrzostwach Okręgu Świętokrzyskiego w pływaniu w grupie kobiet – Sonia Wołoszyn zdobyła najwięcej punktów i została najlepszą zawodniczką; trener Marcin Piwnik
I miejsce w Letnich Mistrzostwach Okręgu Świętokrzyskiego w pływaniu w grupie mężczyzn – Sebastian Książek; trener Marcin Piwnik
I miejsce drużynowo w Zimowych Mistrzostwach Okręgu Świętokrzyskiego w pływaniu zajęli Paulina Kowal, Adrianna Pilińska, Emilia Reczko, Filip Adamik, Mateusz Rogoziński, Bartłomiej Żurawski; trener Marcin Piwnik
I miejsce drużynowo w Letnich Mistrzostwach Okręgu Świętokrzyskiego w pływaniu zajęli Sonia Wołoszyn, Sebastian Książek, Mateusz Krycia i Mateusz Jaskier;trener Marcin Piwnik
II miejsce w Zimowych Mistrzostwach Okręgu Świętokrzyskiego w pływaniu w grupie mężczyzn – Sebastian Książek; trener Marcin Piwnik
II miejsce w Letnich Mistrzostwach Okręgu Świętokrzyskiego w pływaniu w grupie mężczyzn – Mateusz Krycia; trener Marcin Piwnik
III miejsce w Zimowych Mistrzostwach Okręgu Świętokrzyskiego w pływaniu w grupie mężczyzn – Mateusz Krycia; trener Marcin Piwnik
I miejsce drużynowo w Dużej Świętokrzyskiej Lidze Pływackiej zajęli Paulina Kowal, Adrianna Pilińska, Emilia Reczko, Filip Adamik, Mateusz Rogoziński, Bartłomiej Żurawski; trener Marcin Piwnik
I miejsce drużynowo w Dużej Świętokrzyskiej Lidze Pływackiej zajęli Sonia Wołoszyn, Sebastian Książek, Mateusz Krycia i Mateusz Jaskier; trener Marcin Piwnik

Pływacy bardzo dobrze zaprezentowali się na Letnich Mistrzostwach Polski Seniorów i Młodzieżowców w Olsztynie, poprawiając swoje rekordy życiowe. Na wyróżnienie zasługuje Sebastian Książek, który jest obecnie czołowym zawodnikiem Polski w grupie seniorskiej. Najlepszy wynik Sebastiana na tych mistrzostwach to 13 miejsce na dystansie 1500 m stylem dowolnym. Mateusz Krycia najlepiej wypadł na dystansie 400 m stylem dowolnym, gdzie zajął 38 miejsce. Natomiast Sonia Wołoszyn była 19 na dystansie 800 m stylem dowolnym. Warto dodać, że Sonia i Sebastian zostali tegorocznymi stypendystami starosty.

Waterpolo

Rok szkolny 2020/2021
Rok szkolny 2019/2020

-I miejsce na Turnieju Eliminacyjnym do Finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich – Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Piłce Wodnej U – 15 w Łodzi 19.10.2019
KSZO Ostrowiec Św. – UKS NEPTUN Łódź 19 : 7
KSZO Ostrowiec Św. – ARKONIA Szczecin 28 : 9
I miejsce na  II Turnieju Eliminacyjnym do Finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich – Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Piłce Wodnej U – 15 w Ostrowcu Św. 10.11.2019
KSZO Ostrowiec Św. – ARKONIA Szczecin 38:2
KSZO Ostrowiec Św. – NEPTUN Łódź 17:5
III miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzieżowców – U-23 w Gliwicach
Nasi uczniowie     startowali   w barwach Box Logistics Waterpolo Poznań: Aleksander Ozga, Maksymilian Krakowiak, Maksymilian Walesic, Kacper Nadbrzuchowski,  Brajan Nochelski
-IV miejsce na IX Międzynarodowym Turnieju Mikołajkowym(U-15) o puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Górczyńskiego –   Ostrowiec Św. 30.11.-1.12.2019
POLSKA – MOŁDAWIA 15:19
POLSKA – SŁOWACJA 9:13
POLSKA – UKRAINA 10:12
MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW 2019/2020 EKSTRAKLASA – PIŁKA WODNA
09.11.2019 ALFA GORZÓW – KSZO 19:7, 15:4
30.11.2019 KSZO – WTS POLONIA  BYTOM 3:12, 8:22
07.12.2019 BOX LOGISTIC WATERPOLO POZNAŃ – KSZO OSTROWIEC  13:17, 8:6
Aleksander Ozga, Kacper Nadbrzuchowski, Maksymilian Krakowiak, Brajan Nochelski, Maksymilian Walesic

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW U-19
26-27.10.2019  OSTROWIEC  ŚW. : KSZO- ARKONIA SZCZECIN 27:5 KSZO- UKS NEPTUN ŁÓDŹ 15:12
04-05.01.2020 SZCZECIN – : KSZO – UKS NEPTUN ŁÓDŹ 15:10 KSZO- ARKONIA SZCZECIN 17:6
Aleksander Ozga z 32 bramkami jest najskuteczniejszym zawodnikiem w tej kategorii rozgrywek.

Uczniowie ZSOMS w Ostrowcu Św. Powołani do Reprezentacji Polski w Piłce Wodnej Juniorów Młodszych:

  • Skaliński Jan
  • Idzikowski Daniel
  • Woźniak Dariusz
  • Ostrowski Igor
  • Staniszewski Wiktor
  • Budzyn Filip

Uczniowie ZSOMS w Ostrowcu Św. Powołani do Reprezentacji Polski w Piłce Wodnej Juniorów

  • Ozga Aleksander
  • Krakowiak Maksymilian
  • Walesic Maksymilian
  • Nadbrzuchowski Kacper
  • Nochelski Brajan
Rok szkolny 2018/2019

– I miejsce w I Turnieju Kwalifikacyjnym do Finału Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych i Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich – Ostrowiec Św. 6 – 7.10.2018
KSZO – Pałac młodzieży Warszawa 14:2, KSZO- Alfa Gorzów 21:9, KSZO- GKPW 59 Gorzów 32:7
Staniszewski, Budzyn, Ostrowski, Krzowski, Bros, Gromski, Woźniak, Bąk, Skit, Szwajda

-I miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów – Turniej Gliwice 21.10.2018
Nasi waterpoliści pokonali Pałac Młodzieży Warszawa II 20:1, AZS AWF Poznań 21:5, Pałac Młodzieży Warszawa 16:4 oraz WTS Polonię Bytom 11:8.
Najskuteczniejszym zawodnikiem turnieju był Olek Ozga, który zdobył aż 18 bramek. Bardzo dobrze spisali się także Kuba Kochański (12), Max Krakowiak (10) i Oskar Jarocha (7). Swój wkład w zwycięstwo drużyny mieli także: Mikołaj Kot (4), Max Walesic (4), Igor Szląszkiewicz (2), Brajan Nochelski (1) i Czarek Pietrzyk (1). Trenerzy: Robert Serwin i Mariusz Stawecki.

-I miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Polski Młodzików U – 15 w Piłce Wodnej zdobyli: Igor Ostrowski, Filip Budzyn, Jan Kszowski,  Daniel Idzikowski, Dariusz Woźniak, , Wiktor Staniszewski, Jan Skaliński

-I miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Polski Młodzików U – 13 w Piłce Wodnej zdobyli: Igor Ostrowski, Filip Budzyn, Jan Kszowski, Olaf Szwajda, Kamil Broś, Brajan Gromski, Wiktor Staniszewski, Jan Skaliński,

II miejsce w Finale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich Śląskie 2018 w Piłce Wodnej zdobyli: Igor Ostrowski, Daniel Idzikowski, Wiktor Staniszewski, Jan Skaliński

III miejsce Reprezentacji Polski w turnieju w Wilnie – 28 października 2018 r. Udział  w turnieju dwóch zawodników KSZO ( Maksymilian Krakowiak, oraz Mikołaj Kot)  Wyróżnienie dla Maksymiliana, który został wybrany najlepszym zawodnikiem wśród reprezentacji Polski.

Uczniowie ZSOMS w Ostrowcu Św. Powołani do Reprezentacji Polski w Piłce Wodnej Juniorów Młodszych:

Skaliński Jan
-Idzikowski Daniel
-Woźniak Dariusz
-Ostrowski Igor
-Staniszewski Wiktor
-Budzyn Filip

Rok szkolny 2017/2018
– I miejsce na Międzywojewódzkich  Mistrzostwach  Polski  Młodzików U-15 w piłce wodnej zajęli: Jan Skaliński, Brajan Nochelski, Maksymilian Walesic, Daniel Idzikowski, Bartosz Piliński, Igor Ostrowski, Wiktor Staniszewski, Dariusz Woźniak, Samuel Kwiatkowski i Konrad Malicki
– I miejsce na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Polski  Młodzików U-13 w piłce wodnej zajęli: Wiktor Staniszewski ( król strzelców -64 bramki w turnieju), Igor Ostrowski, Brajan Gromski i Jan Skaliński.

Rok szkolny 2016/2017
II miejsce w VI Międzynarodowym Turnieju Mikołajkowym w Piłce Wodnej zajęli: Samuel Kwiatkowski (najlepszy bramkarz turnieju), Jakub Pietrzyk, Filip Rasiński, Maksymilian Walesic, Konrad Malicki, Brajan Nochelski, Bartosz Piliński; trener Mariusz Stawecki
I miejsce w II Olimpiadzie Waterpolo zajęli: Samuel Kwiatkowski, Jakub Pietrzyk, Filip Rasiński, Maksymilian Walesic, Konrad Malicki, Brajan Nochelski, Bartosz Piliński; trener Mariusz Stawecki

Rok szkolny 2015/2016
III miejsce na Międzynarodowym Turnieju Juniorów EU Nations w Wiedniu zdobył Aleksander Ozga; trener Donat Oleksów, Adam Oleksów.
I miejsce w turnieju kwalifikacyjnym do Mistrzostw Polski Młodzików zdobyli  Aleksander Ozga i Maksymilian Krakowiak; trener Mariusz Stawecki
V miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w Piłce Wodnej zdobyli Kacper Tracz, Marcin Wołek, Wiktor Pałasz, Aleksander Ozga, Maksymilian Krakowiak; trener Robert Serwin,
III miejsce w turnieju kwalifikacyjnym do Mistrzostw Polski Juniorów zdobyli Kacper Tracz, Marcin Wołek, Wiktor Pałasz, Aleksander Ozga, Maksymilian Krakowiak; trener Robert Serwin, Mariusz Stawecki

Piłka siatkowa

Rok szkolny 2020/2021

Rok szkolny 2019/2020

Rok szkolny 2018/2019

III LIGA PIŁKI SIATKOWEJ KOBIET

faza zasadnicza :
GRUPA I – SMS  I – 1 Miejsce w grupie: bilans 8 meczy :  8 zwycięstw , sety 21-1 21 pkt.
trenerzy : Rafał Dytkowski, Iwona Kosiorowska
I Miejsce w Województwie w Kategorii juniorek –  Rafał Dytkowski, Iwona Kosiorowska
Udział w Podkarpackiej Lidze juniorek – mecze wyjazdowe z San Pajda Jarosław, UKS SMS Szóstka Mielec, MKS

SMS V LO Rzeszów, KS Marba Sedziszów, MKS Łańcut.
Mecz kontrolny juniorek i kadetek z UKS SMS Szóstka Mielec.
Reprezentacja juniorek w sezonie 2018/19 to uczennice klasy III,II oraz I LOMS :
Cuper Weronika, Kasprowicz Aneta, Surdy Magdalena, Gadomska Kinga, Szymańska Natalia, Zapała Julia, Joanna Guz, Kostucha  Katarzyna, Akulich Anfisa,  Zuzanna Stachura, Daria Chomicz, Natalia Zarosa, Marta Majewska, Natalia Nowak, Maja Sobusiak, Oliwia Błaszczyk, Julia Kolasa, Anastasia Bazyk.

KADETKI :

faza zasadnicza :
SMS KSZO1 Miejsce w grupie : bilans 8 meczy : 8 zwycięstw , sety 24-4 23 pkt.
półfinał play-off
SMS KSZO – MUKS 5 Sandomierz 3:0
Maja Sobusiak, Julia Kolasa, Maja Gromczyk, Oliwia Błaszczyk, Katarzyna Gałczyńska, Anastasia Bazyk, Kaja Klepacz, Karolina Stefańska, Emilia Piotrowska, Wiktoria Zielińska, Julia Bednarek, Paulina Klimczak, Imiełowska Natalia, Kowalik Patrycja.
MŁODZICZKI :

faza zasadnicza :
SMS KSZO- 1 Miejsce w grupie : bilans 6 meczy : 6 zwycięstw , sety  12-0  12 pkt.
trener Iwona Błaszkiewicz ;  Reprezentacja młodziczek : Kinga Barańska, Zofia Chrzanowska, Oliwia Czechowska, Kaja Klepacz, Amelia Kos, Patrycja Kowalik, Julia Mendyk, Kinga Moskalik, Emilia Piotrowska, Karolina Stefańska, Aleksandra Ścibisz, Katarzyna Woźniak, Nela Wójcik, Maria Żurawska

TURNIEJE TOWARZYSKIE:

I miejsce (13.10.2018)  – Turniej Piłki Siatkowej Młodziczek w Chobrzanach –
09-10.11. 18 Ogólnopolski Turniej Niepodległości o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Dęba w minisiatkówce dziewcząt „kategoria dwójki” , kategoria młodziczek
I miejsce (08.12.2018) – Mikołajkowy Turniej Młodziczek w Skarżysku Kamiennej
-I  miejsce (28.12.2018) Ogólnopolski Turniej Noworoczny  Młodziczek o Puchar Podkarpackiego Związku Piłki Siatkowej w Cmolasie
– II miejsce młodziczki i III miejsce kadetki (22-23.09.2018)- XIII Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta   Sandomierza
-II miejsce (10- 11.11.2018) – Ogólnopolski Turniej  z okazji Odzyskania Niepodległości w Solcu nad Wisłą Młodziczek
-IV miejsce (06-07.09.2018) – III Memoriał Danuty Fryszkowskiej młodziczek w Radomiu
XI miejsce (29-30.12.2018) –  Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Juniorek o Puchar  Przewodniczącego Rady Powiatu Rawskiego w Rawie Mazowieckiej
Do Kadry Województwa Świętokrzyskiego  Młodziczek w piłce siatkowej dziewcząt zostały powołane :  Kaja Klepacz, Karolina Stefańska, Patrycja Kowalik, Emilia Piotrowska, Nela Wójcik, Aleksandra Ścibisz, Amelia Kos, Maria Żurawska, Julia Mendyk i Wiktoria Sokół, Trenerka Iwona Błaszkiewicz.
W kadrze zespołu seniorek LSK KSZO Ostrowiec gra na pozycji libero uczennica kl.II a Wiktoria Rdzanek.
 

PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW :

Uczniowie reprezentują klub SMS Gump Ostrowiec w rozgrywkach III ligi mężczyzn, Świętokrzyskiej lidze juniorów oraz spotkaniach i turniejach towarzyskich.

W Świętokrzyskiej Lidze juniorów uczniowie; Bogdan Kostucha, Jakub Majewski, Wiktor Osuch, Karol Rzegocki, Adam Surmański, Wiktor Wróbel, Konrad Zieliński zajmują aktualnie II miejsce.

 

Rok szkolny 2017/2018
– III Miejsce w Ćwierćfinale Mistrzostw Polski w Olsztynie zdobyły: Cuper Weronika, Spychaj Aleksandra, Poziomek Aleksandra, Chruściel Nicola, Ciesielczyk Joanna, Kasprowicz Aneta, Surdy Magdalena,  Szymańska Natalia, Dobrasiewicz Martyna,  Drab Natalia,
Akulich Anfisa, Joanna Guz, Kostucha  Katarzyna, Zapała Julia ;trenerzy : Iwona Kosiorowska, Rafał Dytkowski,
– I miejsce w Finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych zdobyły:Cuper Weronika, Spychaj Aleksandra, Poziomek Aleksandra, Chruściel Nicola, Ciesielczyk Joanna, Kasprowicz Aneta, Surdy Magdalena, Gadomska Kinga, Szymańska Natalia, Dobrasiewicz Martyna, Szot Daria, Drab Natalia, Akulich Anfisa, Joanna Guz, Kostucha  Katarzyna, Zapała Julia, Klaudia Dziewirz, Weronika Gajewska, Julia Dryńkowska, Monika Sadkowska; trenerzy : Iwona Kosiorowska, Rafał Dytkowski.
– III Miejsce w Ćwierćfinale Mistrzostw Polski w Olsztynie :
trenerzy : Iwona Kosiorowska, Rafał Dytkowski
– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Ostrowieckiego w piłce siatkowej dziewcząt
pod  honorowym  patronatem starosty ostrowieckiego Zbigniewa Dudy.

I miejsce, zdobywca Pucharu ŚZPS ŚWIĘTOKRZYSKIE CUP  zdobyły: Joanna Ciesielczyk, Natalia Drab, Nicola Chruściel, Martyna Dobrasiewicz, Weronika Cuper , Aneta Kasprowicz,     Joanna Guz, Kinga Gadomska, Magda Surdy, Natalia Szymańska, Julia Zapała, Aleksandra Spychaj, Katarzyna Kostucha,  Anfisa Akulich;  trenerzy : Rafał Dytkowski, Iwona Kosiorowska.
I  miejsce w Województwie Świętokrzyskim SMS KSZO   trener : Wojciech Gawron, Mariusz Rokita.
II miejsce w Województwie Świętokrzyskim SMS OSTROWIEC  trener : Mariusz Rokita, Wojciech Gawron
V miejsce w Ćwierćfinale Mistrzostw Polski Kadetek – Tomaszów Mazowiecki – trener : Wojciech Gawron.
I mejsce w Finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej rocznika 2002-2004 – trener Wojciech Gawron
VIII miejsce w Finale Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt rocznika 2002-2004 pod honorowym patronatem Starosty Ostrowieckiego Zbigniewa Dudy .
Bednarek Julia, Błaszczyk Oliwia, Gromczyk Maja, Kaczmarczyk Maja, Kaleta Marika, Klepacz Kaja, Kolasa Julia, Komar Milena, Kwiatkowska Weronika, Lech Amelia, Pietruszka Ilona, Rojek Wiktoria, Sobusiak Maja, Zielińska Wiktoria ,trener Wojciech Gawron.
-II miejsce w Świętokrzyskiej  Lidze Młodziczek zdobyły :Aleksandra Ścibisz, , Julia Mendyk, Maria Żurawska, Nela Wójcik , Wiktoria Sokół , Amelia Kos, Zofia Chrzanowska.
– II miejsce rozgrywkach o Puchar ŚWIĘTOKRZYSKA SIATKÓWKA CUP zajęli II: : Bogdan Kostucha, Jakub Majewski, Wiktor Osuch, Karol Rzegocki, Adam Surmański, Konrad Zieliński, Mikołaj Gryz, Wiktor Wróbel, Jakub Dębowski, Sebastian Dymowski, Dawid Gorgola, Łukasz Gos, Kamil Krakowiak, Michał Granat; trener Jerzy Pacholczak.
-I miejsce  Mistrzostwach Powiatu Ostrowieckiego.

Rok szkolny 2016/2017
III miejsce w Ćwierćfinałach Mistrzostw Polski Młodziczek zajęły: Ol iwia Błaszczyk, Julia Gacoń, Maja Gromczyk, Maja Kaczmarczyk, Marika Kaleta, Kaja Klepacz, Julia Kolasa, Milena Komar, Weronika Kwiatkowska, Amelia Lech, Ilona Pietruszka, Wiktoria Rojek, Maja Sobusiak; trener Wojciech Gawron.
I miejsce w rozgrywkach III ligi kobiet zajęły: Joanna Ciesielczyk, Weronika Cuper, Martyna Dobrasiewicz, Natalia Drab, Klaudia Dziewirz, Aneta Kasprowicz, Wiktoria Kowalska, Paulina Nowak, Cecylia Pietruszka, Kinga Piotrowska, Aleksandra Poziomek, Dominika Rubinkiewicz, Aleksandra Spychaj, Magdalena Turek, Zuzanna Urbańska i Angelika Wasik; trener Iwona Kosiorowska.
I miejsce w Finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Szkół Ponadgimnazjalnych Dziewcząt na rok szkolny 2016/17 zajęły: Nina Janiszewska, Ewa Jarosińska, Wiktoria Kowalska, Paulina Nowak, Aleksandra Pacek, Cecylia Pietruszka, Kinga Piotrowska, Dominika Rubinkiewicz, Magdalena Turek (najlepsza rozgrywająca), Zuzanna Urbańska (MVP), Angelika Wasik (najlepsza blokująca, Joanna Ciesielczyk, Martyna Dobrasiewicz, Natalia Drab, Aleksandra Spychaj; trener Iwona Kosiorowska i Dariusz Parkitny.
I miejsce w II Świąteczno – Noworocznym Turnieju Piłki Siatkowej Kadetek o Puchar Dyrektora ZSOMS zajęły: Wiktoria Rdzanek, Natalia Nowak, Maja Kaczmarczyk, Marta Majewska, Iga Klepacz, Katarzyna Kostucha, Julia Zapała; trener Iwona Błaszkiewicz.
– II miejsce w Finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Szkół Ponadgimnazjalnych Chłopców na rok szkolny 2016/17 zajęli: Jakub Dębowski, Sebastian Dymowski, Dawid Gorgola, Damian Grzebyk, Bogdan Kostucha, Kamil Krakowiak, Jakub Majewski (najlepszy broniący), Karol Rzegocki, Adam Surmański, Dawid Świątek, Kacper Zieja (najlepszy blokujący), Konrad Zieliński; trener Mariusz Rokita.
– II miejsce w XII Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta Sandomierz zajęły: Wiktoria Rdzanek, Natalia Nowak, Maja Kaczmarczyk, Zuzanna Stachura, Marta Majewska, Iga Klepacz, Katarzyna Kostucha, Wiktoria Jeżewska, Julia Piotrowska, Sylwia Pietruszka; trener Iwona Błaszkiewicz.
III miejsce w I Międzynarodowym Turnieju Siatkówki „Kraków Cup” zajęły: Zuzanna Stachura, Natalia Nowak, Maja Kaczmarczyk, Iga Klepacz, Katarzyna Kostucha, Marta Majewska, Wiktoria Rdzanek, Wiktoria Jeżewska , Lena Król, Maja Mazur, Oliwia Błaszczyk; trener Iwona Błaszkiewicz.
– IV miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej Kadetów im. Arkadiusza Gołasia zajęli: Karol Rzegocki, Bogdan Kostucha, Jakub Trojanowski, Krystian Kosiorowski, Adam Surmański, Wiktor Osuch, Daniel Bal, Konrad Zieliński, Jakub Majewski, Dominik Nowak, Jakub Nowicki, Krzysztof Rogoziński, Wiktor Filipowski; trener Jerzy Pacholczak.
Rok szkolny 2015/2016
VII miejsce w Ogólnopolskiej Licealiadzie Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej Dziewcząt – Wieliczka 2016 zajęły: Agnieszka Loranty, Cecylia Pietruszka, Zuzanna Urbańska, Paulina Nowak, Kinga Asztemborska, Magdalena Turek, Wiktoria Kowalska, Kinga Piotrowska, Joanna Ciesielczyk, Natalia Drab, Martyna Dobrasiewicz; trenerzy Rafał Dytkowski i Wojciech Gawron.
VIII miejsce w Ogólnopolskiej Gimnazjadzie Szkół Gimnazjalnych w Piłce Siatkowej Dziewcząt – Kołobrzeg 2016 zajęły: Natalia Nowak, Lena Król, Zuzanna Stachura, Wiktoria Rdzanek, Marta Majewska, Wiktoria Jeżewska, Iga Klepacz, Katarzyna Kostucha, Maja Mazur, Sylwia Pietruszka, Maja Kaczmarczyk, Aneta Kasprowicz; trener Iwona Błaszkiewicz
IV miejsce w półfinałach Mistrzostw Polski Młodziczek zajęły: Jeżewska Wiktoria, Klepacz Iga, Kostucha Katarzyna, Król Lena, Majewska Marta, Mazur Maja, Nowak Natalia, Pietruszka Sylwia, Piotrowska Julia, Rdzanek Wiktoria, Stachura Zuzanna, Sobusiak Maja; trener Iwona Błaszkiewicz
II miejsce w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski Młodziczek zajęły: Jeżewska Wiktoria, Klepacz Iga, Kostucha Katarzyna, Król Lena, Majewska Marta, Mazur Maja, Nowak Natalia, Pietruszka Sylwia, Piotrowska Julia, Rdzanek Wiktoria, Stachura Zuzanna, Kolasa Julia, Sobusiak Maja; trener Iwona Błaszkiewicz
III miejsce w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski Juniorek zajęły: Kinga Asztemborska, Kinga Piotrowska, Paulina Nowak, Zuzanna Urbańska, Dominika Rubinkiewicz, Cecylia Pietruszka, Wiktoria Kowalska, Ewa Jarosińska, Magdalena Turek; trener Wojciech Gawron
III miejsce w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski Juniorów zajęli: Młynarczyk Kamil, Zimnicki Krzysztof, Góra Jakub, Grzebyk Damian, Gos Lukasz, Głodek Wojciech, Łata Hubert, Balmas Patryk, Kozłowski Damian, Zarosa Kacper, Zieja Kacper; trener Mariusz Rokita, Jerzy Pacholczak
IV miejsce w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski Kadetek zajęły: ………….; trener Iwona Kosiorowska
I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej z okazji Święta Niepodległości w Solcu nad Wisłą zajęły: …..; trener Iwona Błaszkiewicz
IV miejsce w Ogólnopolskim Świąteczno – Noworocznym Turnieju Piłki Siatkowej Młodziczek o Puchar Dyrektora ZSOMS zajęły: …..; trener Iwona Błaszkiewicz
VI miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej Kadetek w Warszawie zajęły: …..; trener Iwona Kosiorowska
I miejsce w finale wojewódzkim Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2015/2016 zajęły: Kinga Asztemborska, Joanna Ciesielczyk, Natalia Dymanowska, Katarzyna Jasiak, Klaudia Jędrzejewska, Wiktoria Kalita, Wiktoria Kowalska, Agnieszka Loranty (MVP), Paulina Nowak, Cecylia Pietruszka, Kinga Piotrowska, Kinga Szeliga, Magdalena Turek, Zuzanna Urbańska; trenerzy – Wojciech Gawron, Rafał Dytkowski
I miejsce w Świętokrzyskiej Lidze Juniorek zajęły Kinga Asztemborska, Kinga Piotrowska, Paulina Nowak, Zuzanna Urbańska, Dominika Rubinkiewicz, Cecylia Pietruszka, Wiktoria Kowalska, Ewa Jarosińska, Magdalena Turek; trener Wojciech Gawron
I miejsce w Świętokrzyskiej Lidze Kadetek zajęły …….; trener Iwona Kosiorowska
I miejsce w Świętokrzyskiej Lidze Młodziczek zajęły Jeżewska Wiktoria, Klepacz Iga, Kostucha Katarzyna, Król Lena, Majewska Marta, Mazur Maja, Nowak Natalia, Pietruszka Sylwia, Piotrowska Julia, Rdzanek Wiktoria, Stachura Zuzanna, Kolasa Julia, Sobusiak Maja; trener Iwona Błaszkiewicz
II miejsce w Świętokrzyskiej Lidze Juniorów zajęli: Młynarczyk Kamil, Zimnicki Krzysztof, Góra Jakub, Grzebyk Damian, Gos Lukasz, Głodek Wojciech, Łata Hubert, Balmas Patryk, Kozłowski Damian, Zarosa Kacper, Zieja Kacper; trener Mariusz Rokita
II miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w siatkówce chłopców szkół ponadgimnazjalnych zajęli: Krzysztof Zimnicki, Kamil Młynarczyk, Jakub Góra, Wojciech Głodek, Hubert Łata, Łukasz Gos, Kacper Zieja, Damian Kozłowski, Kacper Zarosa, Patryk Balmas, Damian Grzebyk, Maciej Ostatek, Dawid Świątek; trener Mariusz Rokita
I miejsce w Lidze Powiatowej w Siatkówce Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty Ostrowieckiego na rok szkolny 2015/16 – drużyna z klasy III LOMS; trener Rafał Dytkowski
I miejsce w Lidze Powiatowej w Siatkówce Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty Ostrowieckiego na rok szkolny 2015/16 – trener Mariusz Rokita i Jerzy Pacholczak
I miejsce w Mistrzostwach Ostrowca Św. Szkół Gimnazjalnych w Siatkówce Dziewcząt na rok szkolny 2015/2016 – drużyna z klasy II GMS; trener Iwona Błaszkiewicz
– II miejsce w Mistrzostwach Ostrowca Św. Szkół Gimnazjalnych w Siatkówce Chłopców na rok szkolny 2015/2016 – drużyna z klasy II GMS; trener Piotr Brodawka, Rafał Dytkowski
Rok szkolny 2014/2015
III miejsce w Ogólnopolskiej Licealiadzie Chłopców w Piłce Siatkowej zajęli: Arkadiusz Bazan, Kacper Buczek, Hubert Nieduziak, Cezary Lewicki, Grzegorz Pacholczak, Piotr Kędzierski, Bartosz Mazur, Maciej Domagała, Przemysław Mazur, Piotr Kosno; trener Jerzy Pacholczak
VIII miejsce w Ogólnopolskiej Licealiadzie Dziewcząt w piłce siatkowej zajęły: Weronika Mazur, Aleksandra Okoń, Paulina Szewczyk, Martyna Sałatowska, Paula Chlebowska; trener Wojciech Gawron
II miejsce w Mistrzostwach Województwa w piłce siatkowej juniorów zajęli: Arkadiusz Bazan, Kacper Buczek, Hubert Nieduziak, Cezary Lewicki, Grzegorz Pacholczak, Piotr Kędzierski, Bartosz Mazur, Maciej Domagała, Przemysław Mazur, Jakub Góra, Patryk Maruszewski, Łukasz Chałupczak, Piotr Kosno; trener Jerzy Pacholczak
II miejsce w Mistrzostwach Województwa w piłce siatkowej juniorek zajęły: Weronika Mazur, Aleksandra Okoń, Paulina Szewczyk, Martyna Sałatowska, Paulina Nowak, Kinga Asztemborska, Klaudia Dziewirz, Magdalena Turek, Anna Gałęza, Wiktoria Kowalska, Kinga Piotrowska, Zuzanna Urbańska, D. Rubinkiewicz, A. Wasik; trener Wojciech Gawron
Rok szkolny 2013/2014
IV miejsce w Ogólnopolskiej Licealiadzie Chłopców w Piłce Siatkowej zajęli: Arkadiusz Bazan, Kacper Buczek, Hubert Nieduziak, Cezary Lewicki, Grzegorz Pacholczak, Piotr Kędzierski, Bartosz Mazur, Maciej Domagała, Przemysław Mazur, Piotr Kosno; trener Jerzy Pacholczak
XIII miejsce w Ogólnopolskiej Licealiadzie Dziewcząt w piłce siatkowej zajęły: Agata Kapusta, Daria Kaczmarska, Paulina Migus, Agnieszka Świerczyńska, Weronika Mazur, Aleksandra Okoń, Paulina Szewczyk, Martyna Sałatowska, Paula Chlebowska; trener Wojciech Gawron
– I miejsce w Świętokrzyskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Szkół Ponadgimnazjalnych Chłopców w Piłce Siatkowej zajęli: Arkadiusz Bazan, Kacper Buczek, Hubert Nieduziak, Cezary Lewicki, Grzegorz Pacholczak, Piotr Kędzierski, Bartosz Mazur, Maciej Domagała, Przemysław Mazur, Piotr Kosno; trener Jerzy Pacholczak
I miejsce w Mistrzostwach Województwa w piłce siatkowej juniorek zajęły: Agata Kapusta, Daria Kaczmarska, Paulina Migus, Agnieszka Świerczyńska, Weronika Mazur, Aleksandra Okoń, Paulina Szewczyk, Martyna Sałatowska; trener Wojciech Gawron
II miejsce w Świętokrzyskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Szkół Ponadgimnazjalnych Dziewcząt w Piłce Siatkowej zajęły: Agata Kapusta, Agnieszka Świerczyńska, Daria Kaczmarska, Paulina Migus, Sylwia Walerowicz, Aleksandra Okoń, Weronika Mazur, Martyna Sałatowska, Paulina Szewczyk, Agnieszka Loranty; trener Wojciech Gawron
II miejsce w Mistrzostwach Województwa w piłce siatkowej juniorów zajęli: Arkadiusz Bazan, Kacper Buczek, Hubert Nieduziak, Cezary Lewicki, Grzegorz Pacholczak, Piotr Kędzierski, Bartosz Mazur, Maciej Domagała, Przemysław Mazur, Piotr Kosno; trener Jerzy Pacholczak
I miejsce w Mistrzostwach Ostrowca Św. Szkół Gimnazjalnych Dziewcząt w Siatkówce na rok szkolny 2013/2014 zajęły: Dziewirz Klaudia, Szczepańska Paulina, Wodzińska Zuzia, Spychaj Aleksandra, Saramak Julia, Rdzanek Klaudia, Gałęza Anna, Tokarska Julia, Słowik Patrycja, Łakomiec Oliwia, Garbacka Małgorzata, Pierzchalska Karolina, Koza Kamila, Ścibisz Magdalena; trener Iwona Błaszkiewicz
I miejsce w I Młodzieżowym Turnieju Siatkówki Plażowej o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego zajęli Hubert Nieduziak i Kacper Buczek; opiekun Jerzy Pacholczak
I miejsce w I Młodzieżowym Turnieju Siatkówki Plażowej o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego zajęły Ola Okoń i Weronika Mazur; opiekun Wojciech Gawron
II miejsce w I Młodzieżowym Turnieju Siatkówki Plażowej o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego zajęli Maciek Domagała i Grzesiek Pacholczak; opiekun Jerzy Pacholczak
II miejsce w I Młodzieżowym Turnieju Siatkówki Plażowej o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego zajęła Martyna Sałatowska; opiekun Wojciech Gawron
III miejsce w I Młodzieżowym Turnieju Siatkówki Plażowej o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego zajęli Czarek Lewicki i Bartek Grabowski; opiekun Jerzy Pacholczak
III miejsce w I Młodzieżowym Turnieju Siatkówki Plażowej o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego zajęły Agata Kapusta i Daria Kaczmarska; opiekun Wojciech Gawron
Rok szkolny 2012/2013
X miejsce w Ogólnopolskiej Licealiadzie w piłce siatkowej dziewcząt zdobyły Monika Urban, Agata Kapusta, Agnieszka Świerczyńska, Daria Kaczmarska, Weronika Mazur, Paulina Migus, Aleksandra Okoń, Weronika Mazur, Paulina Szewczyk, Paula Chlebowska oraz Martyna Sałatowska; opiekun Wojciech Gawron
I miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych zajęły Monika Urban, Agata Kapusta, Weronika Mazur, Paulina Migus, Daria Kaczmarska, Agnieszka Świerczyńska, Aleksandra Okoń, Paulina Szewczyk, Paula Chlebowska, Martyna Sałatowska, Karolina Romańska, Sylwia Walerowicz; opiekun-Wojciech Gawron
I miejsce w Mistrzostwach Województwa w Piłce Siatkowej Kadetek zdobyły razem z drużyną MUKS SMS JEDYNKA OSTROWIEC Weronika Mazur, Ola Okoń, Martyna Sałatowska, Paulina Szewczyk, Karolina Romańska; opiekun Wojciech Gawron
I miejsce w Mistrzostwach Województwa w Piłce Siatkowej Juniorek zdobyły razem z drużyną MUKS SMS JEDYNKA OSTROWIEC Monika Urban, Agata Kapusta, Agnieszka Świerczyńska, Daria Kaczmarska, Weronika Mazur, Paulina Migus oraz Martyna Sałatowska; opiekun Wojciech Gawron
I miejsce w Mistrzostwach Województwa w Piłce Siatkowej Młodziczek zdobyły razem z drużyną MUKS SMS JEDYNKA OSTROWIEC Ania Gałęza, Ola Spychaj i Klaudia Rdzanek; opiekunowie Wiesław Kepel, Iwona Błaszkiewicz
I miejsce w Mistrzostwach Województwa w Piłce Siatkowej Kadetów zdobyli razem z drużyną SMS UKS GUMP OSTROWIEC Grzesiek Pacholczak, Czarek Lewicki, Kacper Buczek, Piotrek Kędzierski, Przemek Salwerowicz, Maciek Domagała, Bartek Mazur, Hubert Nieduziak, Maciek Stachurski, Arek Bazan, Igor Belusiak; opiekun Jerzy Pacholczak
II miejsce w Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego w siatkówce plażowej juniorów zdobyli Kacper Buczek i Hubert Nieduziak; opiekun Jerzy Pacholczak
III miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych zdobyli Grzesiek Pacholczak, Czarek Lewicki, Kacper Buczek, Piotrek Kędzierski, Przemek Salwerowicz, Maciek Domagała, Bartek Mazur, Hubert Nieduziak, Maciek Stachurski, Arek Bazan, Igor Belusiak; opiekun Jerzy Pacholczak
I miejsce w Lidze Powiatowej Szkół Ponadgimnazjalnych w Siatkówce Dziewcząt o Puchar Starosty Ostrowieckiego; skład drużyny: Monika Urban, Agata Kapusta, Weronika Mazur, Paulina Migus, Patrycja Zaręba, Daria Kaczmarska, Agnieszka Świerczyńska, Aleksandra Okoń, Paulina Szewczyk, Paula Chlebowska, Martyna Sałatowska, Karolina Romańska, Aleksandra Ziółkowska, Agnieszka Tracz, Sylwia Walerowicz, opiekun-Wojciech Gawron
powołanie do kadry wojewódzkiej młodziczek otrzymały Anna Gałęza, Małgorzata Garbacka, Klaudia Dziewirz, Klaudia Rdzanek
– powołanie do kadry Polski SOS otrzymała Agata Kapusta
Rok szkolny 2011/2012
I miejsce w Mistrzostwach Województwa w Piłce Siatkowej zdobyły Paulina Biskup, Patrycja Zieja, Aneta Błaszkiewicz, Dominika Nawrot, Monika Urban, Patrycja Zaręba, Ola Ziółkowska, Paulina Migus, Agata Kapusta, Daria Kaczmarska, Agnieszka Świerczyńska; opiekun Wojciech Gawron
IV miejsce w Powiatowych Mistrzostwach w Piłce Siatkowej Chłopców; opiekunowie Bartosz Kuszewski, Tomasz Siczek
Rok szkolny 2009/2010
I miejsce w Wojewódzkich Zawodach w piłce siatkowej dziewcząt wywalczyły Patrycja Zieja, Paulina Biskup, Aneta Błaszkiewicz, Dominika Nawrot, Marta Tracz, Patrycja Świątek, Karolina Podyma, Karolina Cira, Justyna Krawiec
I miejsce w lidze powiatowej siatkówki dziewcząt wywalczyły Patrycja Zieja, Paulina Biskup, Aneta Błaszkiewicz, Dominika Nawrot, Marta Tracz, Patrycja Świątek, Karolina Podyma, Karolina Cira, Justyna Krawiec
I miejsce w lidze powiatowej siatkówki chłopców; drużyna zagrała w składzie: Jakub Gawron, Rafał Grad Grzegorz Szczygieł, Mateusz Gogół, Bartosz Buczkowski, Rafał Kiełkiewicz, Damian Słowik, Bartosz Wojdan

Piłka nożna

Rok szkolny 2020/2021

Rok szkolny 2019/2020

Rok szkolny 2018/2019

Tytuł spojlera
Rok szkolny 2017/2018
.........

Rok szkolny 2016/2017
I miejsce w I Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej szkół ponadgimnazjalnych pod patronatem Starosty Ostrowieckiego zajęli: Karol Krupa, Kamil Gadowski, Tomasz Woźniak, Kamil Niekurzak, Wiktor Mazur, Patryk Baran, Hubert Czerpak, Jakub Praga, Damian Pucułek, Adrian Radecki, Kacper Ziółkowski, Bartłomiej Niedbała, Krystian Maruszczak, Wiktor Jaworski, Tomasz Stawiarski; opiekunowie Grzegorz Klepacz, Tomasz Radowiecki.
Rok szkolny 2015/2016
I miejsce w Turnieju o Puchar Starosty Ostrowieckiego w Futsalu Szkół Ponadgimnazjalnych zdobyli uczniowie klasy II e: Patryk Baran, Wiktor Mazur, Kamil Gadowski, Kamil Niekurzak, Patryk Niziołek, Karol Krupa, Bartłomiej Stefański, Kamil Jaskuła, Jakub Praga, Tomasz Woźniak, Cezary Cieśla, Hubert Czerpak, Kamil Łokieć, Tomasz Stawiarski; trener Grzegorz Klepacz
Rok szkolny 2013/2014
– I miejsce w Turnieju o Puchar Starosty Ostrowieckiego w Futsalu Szkół Ponadgimnazjalnych zajęli: Paweł Czajkowski, Patryk Larkowski, Szymon Matyjasek, Bartosz Bąk, Maciej Śliski, Hubert Kowalski, Mateusz Gajewski, Kamil Sołtykiewicz, Albert Witoń, Adam Polit, Dominik Kaczmarczyk, Paweł Strojewski, Łukasz Cebula i Kamil Bażant; trener Grzegorz Klepacz
III miejsce w Turnieju o Puchar Starosty Ostrowieckiego w Futsalu Szkół Ponadgimnazjalnych zajęli: Kamil Bełczowski, Dominik Boguś, Przemysłąw Dwojak, Jakub Jedlikowski, Piotr Kiljański, Filip Machel, Damian Mężyk, Patryk Skalski, Krzysztof Świątek, Patryk Świrk, Sebastian Wąs i Maciej Woźniczka; trener Rafał Lasocki
Rok szkolny 2012/2013
IV miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Halowej w Presov zdobyli Kamil Bełczowski, Dominik Boguś, Kewin Chaba, Emil Gromala, Sebastian Herbuś, Jakub Jedlikowski, Piotr Jedlikowski, Piotr Kiljański, Patryk Kwiatkowski, Filip Machel, Norbert Ptasiński, Dominik Świątek, Krzysztof Świątek, Patryk Świrk, Mateusz Żak; trener Rafał Lasocki
I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłkarskim o puchar prezesa Broni Radom zdobyli Kamil Bełczowski, Dominik Boguś, Kewin Chaba, Przemysław Dwojak, Emil Gromala, Sebastian Herbuś, Jakub Jedlikowski, Piotr Jedlikowski, Piotr Kiljański, Arkadiusz Kosno, Jędrzej Kozieł, Hubert Kubasik, Rafał Kukiełka, Patryk Kwiatkowski, Filip Machel, Damian Mężyk, Mateusz Mularski, Patryk Skalski, Dominik Świątek, Krzysztof Świątek, Patryk Świrk, Sebastian Wąs, Maciej Woźniczka, Emil Zieliński, Mateusz Żak, Emil Śliwa; trener Rafał Lasocki
I miejsce w Mistrzostwach Powiatowych w Futsalu zdobyli Adrian Karasek, Jakub Sulima, Karol Barański, Krystian Czaja, Bartłomiej Wielgus, Karol Mikosa, Michał Kania; trener Tomasz Siczek
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Futsalu zdobyli Paweł Czajkowski, Konrad Zacharski, Patryk Larkowski, Kamil Sołtykiewicz, Bartosz Bąk, Michał Bednarski, Łukasz Cebula, Krystian Fulara, Mateusz Gajewski, Szymon Matyjasek, Maciej Śliski, Hubert Kowalski, Piotr Grzesik, Patryk Kwiatkowski, Damian Mężyk, Dominik Świątek, Krzysztof Świątek, Maciej Woźniczka; trenerzy Grzegorz Klepacz, Rafał Lasocki
Rok szkolny 2010/2011
I miejsce w II Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej zdobyli Konrad Żytniewski, Arkadiusz Lech, Wojciech Dylewski, Bartosz Styczyński, Krzysztof Syty, Wojciech Olech, Bartosz Drożdżal, Adam Imiela, Bartosz Żurek, Paweł Małek, Damian Piotrowicz, Bartłomiej Mucha, Grzegorz Banaszek, Damian Gardynik, Adrian Żurański, Marcin Żukowski, Jacek Wodecki, Patryk Sowiński, Arnold Dudek, Tomasz Siudak

Piłka ręczna

Rok szkolny 2020/2021

Rok szkolny 2019/2020

Rok szkolny 2018/2019

I miejsce w Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty Ostrowieckiego w roku szkolnym 2018/19
II miejsce w Świątecznym Turnieju w Puławach – grudzień 2018
-IV miejsce w Turnieju o Puchar Dębu Bartek – Zagnańsk –  wrzesień 2018
miejsce w Memoriale Jarosława Tkaczyka – październik 2018
VI miejsce w Mikołajkowym Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców z rocznika 2002/2003 w Puławach,   Indywidualnie wyróżnienie zdobył  Jakub Kasprowicz, który wywalczył tytuł króla strzelców turnieju.
-I miejsce Mistrzostwach Ostrowca Św. w piłce ręcznej chłopców – kwiecień 2019
I miejsce w XIX Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Burmistrza Zwolenia – maj 2019 (Mateusz Piórowski został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju)
II miejsce w Półfinale Wojewódzkim Gimnazjów w piłce ręcznej – maj 2019
V miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjów w piłce ręcznej – czerwiec 2019
-V miejsce w Turnieju Piłki Ręcznej Przez Sport na Politechnikę – czerwiec 2019 (Kamil Kiwak został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju)

Tytuł spojlera
Rok szkolny 2017/2018

I miejsce Mistrzostwach Ostrowca Św. w piłce ręcznej chłopców 2002-2004
III miejsce Turnieju im. Michała Sikory w Piłce ręcznej – Staszów
I miejsce w XVIII Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Burmistrza Zwolenia
I miejsce w Półfinale Wojewódzkim Gimnazjów w piłce ręcznej
III miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjów w piłce ręcznej

Rok szkolny 2016/2017
I miejsce w Turnieju w Piłkę Ręczną Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Ostrowieckiego Zbigniewa Dudy zajęli: Filip Chmielewski, Maciej Dwojak, Kamil Sieczka, Jakub Kasprowicz, Aleksander Groszek, Olaf Wywiał, Tomasz Miechowicz, Adrian Stawiarz, Michał Woźniak, Bartłomiej Sieniek, Aleksander Kowalski, Patryk Szlichta, Karol Chuchała; trener Tomasz Radowiecki

Rok szkolny 2015/2016
II miejsce w półfinale wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców szkół gimnazjalnych na rok szkolny 2015/2016 zajęli: Filip Chmielewski, Maciej Dwojak, Dominik Granat, Aleksander Groszek, Marcin Matyjas, Tomasz Miechowicz, Adrian Stawiarz, Patryk Szlichta, Michał Woźniak, Karol Chuchała, Bartosz Mikula, Aleksander Kowalski, Bartosz Sienniek, Kamil Sieczka, Olaf wywiał, Kuba Kasprowicz; trener Tomasz Radowiecki
I miejsce w Mistrzostwach Ostrowca Św. Szkół Gimnazjalnych Chłopców w Piłce ręcznej na rok szkolny 2015/2016 zajęli: Filip Chmielewski, Maciej Dwojak, Dominik Granat, Aleksander Groszek, Marcin Matyjas, Tomasz Miechowicz, Adrian Stawiarz, Patryk Szlichta, Michał Woźniak, Karol Chuchała, Kacper Godos, Bartosz Mikula, Aleksander Kowalski, Bartosz Sienniek, Kamil Sieczka, Olaf wywiał, Kuba Kasprowicz; trener Tomasz Radowiecki
I miejsce na II Feryjnym Turnieju Towarzyskim w Piłce Ręcznej Młodzików w Sandomierzu zajęli: Filip Chmielewski, Maciej Dwojak, Dominik Granat, Aleksander Groszek, Marcin Matyjas, Tomasz Miechowicz, Adrian Stawiarz, Patryk Szlichta, Michał Woźniak, Karol Chuchała, Kacper Godos, Bartosz Mikula, Aleksander Kowalski, Bartosz Sienniek, Kamil Sieczka, Olaf wywiał, Kuba Kasprowicz ; trener Tomasz Radowiecki

Rok szkolny 2013/2014
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Ostrowieckiego w Piłce Ręcznej Chłopców 2013/2014 zdobyli: Albert Witoń, Paweł Czajkowski, Maciej Domagała, Kamil Sołtykiewicz, Konrad Zacharski, Paweł Strojewski, Piotr Główka, Bartosz Mazur, Kacper Buczek, Przemysław Mazur, Bartosz Bąk, Adam Polit, Krystian Fulara; opiekunowie – Grzegorz Klepacz, Rafał Lasocki.
Rok szkolny 2012/2013
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej chłopców zajęli Konrad Zacharski, Łukasz Cebula, Paweł Czajkowski, Patryk Larkowski, Paweł Strojewski, Albert Witoń, Kamil Sołtykiewicz, Piotr Główka, Konrad Szczepański i Bartosz Wierzbicki; opiekun Grzegorz Klepacz

Lekkoatletyka

Rok szkolny 2020/2021

Rok szkolny 2019/2020

Rok szkolny 2018/2019
1 miejsce Mistrzostwach Polski Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych na dyst. 1500 zdobyła Karolina Fiutek
-1 miejsce w Międzynarodowym Biegu Sylwestrowym Szydłów 2018 zdobyła Karolina Fiutek
1 miejsce w Mistrzostwach Województwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych zdobyła Karolina Fiutek
-1 miejsce 
w Mistrzostwach Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych (Joanna Wendt, Patrycja Banaś, Izabela Jastrząb, Dominika Łodej, Karolina Fiutek, Dominika Ostrowska, Monika Strojecka, Daria Olesińska, Jowita Foremnik, Kamila Legiecka, Weronika Walęciak)
-1 miejsce
na Mistrzostwach Powiatu Ostrowieckiego (Joanna Wendt, Patrycja Banaś, Izabela Jastrząb, Dominika Łodej, Karolina Fiutek, Dominika Ostrowska, Monika Strojecka, Daria Olesińska, Jowita Foremnik, Kamila Legiecka, Weronika Walęciak)
-1 miejsce 
na Mistrzostwach Województwa Drużynowych Biegach Przełajowych zdobyły: Joanna Wendt, Karolina Fiutek, Dominika Ostrowska,Weronika Walęciak, Patrycja Banaś, Daria Olesińska, Kamila Legiecka
-1 miejsce 
na Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt : Ow. Gutwin 27.09.2018 zdobyły: Joanna Wendt, Izabela Jastrząb, Monika Strojecka, Patrycja Banaś, Ostrowska Dominika, Legiecka Kamila, Foremniak Jowita, Walęciak Weronika, Dominika Łodej, Daria Olesińska, Karolina  Fiutek. 
2 miejsce w Międzynarodowym Biegu Sylwestrowym Szydłów 2018 zdobyła Dominika Ostrowska
2 miejsce w Mistrzostwach Województwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych zdobyła Dominika Ostrowska
3 miejsce w Mistrzostwach Województwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych zdobyła Joanna Wendt 

-1 miejsce na Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych i Drużynowych Biegach Przełajowych ,Rytwiany 30.04.2019 zdobyły: Joanna Wendt, Karolina Fiutek, Dominika Ostrowska,Weronika Walęciak, Patrycja Banaś, Daria Olesińska, Kamila Legiecka
1 miejsce na  Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych i Drużynowych Biegach Przełajowych, Rytwiany 30.04.2019 zdobyła Joanna Wendt
-3 miejsce
na Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych i Drużynowych Biegach Przełajowych, Rytwiany 30.04.2019 zdobyła Patrycja Banaś
-1 miejsce na Ogólnopolskich Drużynowo- Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Ponadpodstawowych Dziewcząt Szkolnego Związku Sportowego, Kamion 26.07.2019 zdobyły: Karolina Fiutek, Dominika Ostrowska, Joanna Wendt, Monika Strojecka, Weronika Walenciak, Kamila Legiecka
1 miejsce na Ogólnopolskich Drużynowo- Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Ponadpodstawowych Dziewcząt Szkolnego Związku Sportowego, Kamion 26.07.2019 zdobyła Karolina Fiutek
2 miejsce na Ogólnopolskich Drużynowo- Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Ponadpodstawowych Dziewcząt Szkolnego Związku Sportowego, Kamion 26.07.2019 zdobyła  Dominika Ostrowska
– 1 miejsce
 w Finale Wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Rozstawnych, Strawczyn 24.05.2019 zdobyły: Martyna Matysiak, Dominika Łodej, Daria Olesińska, Kamila Legiecka
-1 miejsce
 w Finale Wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Rozstawnych, Strawczyn 24.05.2019 w sztafecie szwedzkiej zdobyły: Izabela Jastrząb, Jowita Foremnik, Monika Strojecka, Dominika Ostrowska 

Wyniki rywalizacji klubowej Polskiego Związku Lekkiej Atletyki:

– 1 miejsce w konkursie skoku w dal w Mistrzostwach Świętokrzyskiego Związku Lekkiej Atletyki, Kielce 18.05.2019 zdobyła Martyna Matysiak
-1
 miejsce  w konkursie skoku wzwyż w Mistrzostwach Świętokrzyskiego Związku Lekkiej Atletyki, Kielce 18.05.2019 zdobyła Martyna Matysiak
-1
 miejsce  w biegu na 800m w Mistrzostwach Świętokrzyskiego Związku Lekkiej Atletyki, Kielce 18.05.2019 zdobyła Karolina Fiutek
-1
 miejsce w biegu na 400m w Mistrzostwach Świętokrzyskiego Związku Lekkiej Atletyki, Kielce 18.05.2019 zdobyła Dominika Ostrowska
– 1
 miejsce w sztafetowym biegu 4x400m  w Mistrzostwach Świętokrzyskiego Związku Lekkiej Atletyki, Kielce 18.05.2019 zdobyły: Dominika Ostrowska, Karolina Fiutek, Monika Strojecka
-2
 miejsce w sztafecie 4x400m w Mistrzostwach Polski Ludowych Zespołów Sportowych w Lekkiej Atletyce, Zamość 1-2.06.2019 zdobyła Izabela Jastrząb
2 miejsce  w biegu na 400 w XVIII Międzynarodowym Mitingu Lekkoatletycznym, Bielsko Biała 8.06.2019 zdobyła Patrycja Banaś
-3
 miejsce  w biegu na 800m w Mitingu Kwalifikacyjnym do MP, Ruda Śląska 15.06.2019 zdobyła Karolina Fiutek
– 5 
miejsce Karoliny Fiutek i VI miejsce Dominiki Ostrowskiej w biegu na 1500m w Mistrzostwach Polski Ludowych Zespołów Sportowych w Lekkiej Atletyce, Zamość 1-2.06.2019 zdobyła Karolina Fiutek
 -5 miejsce  w biegu na 2000m w Halowych Mistrzostwach Polski U18 i U 20, Toruń 8.02.2019 zdobyła Karolina Fiutek
-5 miejsce  w biegu na 2000m w Mistrzostwach Polski w Biegach Przełajowych U18  i U20, Olszyna 23.03.2019 zdobyła Dominika Ostrowska
-6 miejsce
 w biegu na 1500m w Mistrzostwach Polski Ludowych Zespołów Sportowych w Lekkiej Atletyce, Zamość 1-2.06.2019 zdobyła Dominika Ostrowska

Tytuł spojlera
Rok szkolny 2017/2018
II miejsce w Ogólnopolskim  Finale  Licealiady  w Sztafetowych Biegach Przełajowych w kategorii dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych zdobyły: Karolina Fiutek, Izabela Jastrząb, Zuzia Dudek, Daria Olesińska, Patrycja Banaś, Ola Misiak, Dominika Łodej, Dominika Ostrowska, Monika Strojecka i Asia Wendt, Weronika Duda i Wiktoria Jurecka : trener Kazimierz Jaros.
I miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej zdobyła Dominika Ostrowska
II miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej zdobyła  Monika Strojecka
III miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej zdobyła Joanna Wendt
I miejsce na 100 m na Mityngu Świętokrzyskiego Związku Lekkiej Atletyki
zdobyła Izabela Jastrząb
I miejsce na 300 m na Mityngu Świętokrzyskiego Związku Lekkiej Atletyki
zdobyła Izabela Jastrząb
II miejsce na 100 m na Mityngu Świętokrzyskiego Związku Lekkiej Atletyki
zdobyła Patrycja Banaś
II miejsce na 300 m na Mityngu Świętokrzyskiego Związku Lekkiej Atletyki
zdobyła Patrycja Banaś
I miejsce na 600 m na Mityngu Świętokrzyskiego Związku Lekkiej Atletyki
zdobyła Joanna Wendt
II miejsce na 600 m na Mityngu Świętokrzyskiego Związku Lekkiej Atletyki
zdobyła
Monika Strojecka

Rok szkolny 2016/2017
I miejsce na Mistrzostwach Powiatu Ostrowieckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Ponadgimnazjalnych zajęły: Dominika Dudik, Julia Zapała, Aleksandra Poziomek, Patrycja Banaś, Justyna Jastrząb, Joanna Wendt, Kinga Gajewska, Natalia Zając, Katarzyna Zielińska, Julia Barańska; opiekun Kazimierz Jaros,
I miejsce na Mistrzostwach Powiatu Ostrowieckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Ponadgimnazjalnych zajęli: Michał Karasiński, Grzegorz Wojciechowski, Kamil Jaskuła, Tomasz Woźniak, Jakub Praga, Hubert Adamczyk, Norbert Bidas, Wiktor Jackowski, Patryk Baran, Hubert Czerpak; opiekun Rafał Lasocki.

Rok szkolny 2015/2016
- II miejsce na International Flanders Athletics Meeting w Belgii na dystansie 800 m zdobył Mateusz Borkowski,
- III miejsce na Mistrzostwach Europy juniorów na dystansie 800 m zdobył Mateusz Borkowski,
- I miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów U20 na dystansie 800 m zdobył Mateusz Borkowski,
- I miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów U20 na dystansie 3000 m zdobyła Agnieszka Filipowska,
- I miejsce podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych na dystansie 800 m zdobył Mateusz Borkowski,
- Mateusz Borkowski ustanowił nowe halowe rekordy Polski juniorów: na 1500 m. i 600 m.,
- I miejsce na Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego w Biegach Przełajowych w biegu na 2000 m. zdobyła Paulina Markowska,
- I miejsce w finale wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt 10 x 800 m.,
- I miejsce w finale wojewódzkim Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w drużynowych biegach przełajowych zdobyły Agnieszka Filipowska, Paulina Markowska, Kinga Gajewska, Magdalena Szafran, Katarzyna Zielińska, Natalia Zając,
- I miejsce w finale Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w biegu na 1000 m. zdobyła Agnieszka Filipowska,
- II miejsce w finale wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców 10 x 1500 m.,
- II miejsce w finale Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w biegu na 1000 m. zdobyła Paulina Markowska,
- III miejsce na Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego w Biegach Przełajowych w biegu na 2000 m. zdobyła Kinga Gajewska,
- III miejsce na Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego w Biegach Przełajowych w biegu na 3000 m. zdobył Michał Karasiński,
- I miejsce na Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w skoku wzwyż zdobył Krystian Kosiorowski,
- I miejsce na Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w skoku w dal zdobyła Wiktoria Rdzanek,
- I miejsce na Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w pchnięciu kulą zdobyła Maja Mazur,
- II miejsce na Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w skoku wzwyż zdobyła Aneta Kasprowicz,
- II miejsce na Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w skoku w dal zdobyła Oliwia Błaszczyk,
- III miejsce na Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w biegu na 300 m zdobyła Maja Kaczmarczyk.

Rok szkolny 2014/2015
III miejsce na Mistrzostwach Europy Juniorów w Eskilstuna (Szwecja) na dystansie 800 m zdobył Mateusz Borkowski,
I miejsce na Ogólnopolskim Mitingu Halowym w Łodzi na dystansie 800 m zdobył Mateusz Borkowski,
I miejsce na Ogólnopolskim Mitingu Halowym w Łodzi na dystansie 800 m zdobyła Agnieszka Filipowska,
II miejsce na Ogólnopolskim Mitingu Halowym w Łodzi na dystansie 400 m zdobyła Karolina Przytuła,
II miejsce na Halowych Mistrzostwach Polski w Wielobojach Lekkoatletycznych w Spale w skoku w dal zdobył Karol Bednarski,
IV miejsce na Ogólnopolskim Mitingu Halowym w Łodzi na dystansie 1500 m zdobyła Paulina Markowska,
VI miejsce na Ogólnopolskim Mitingu Halowym w Łodzi na dystansie 400 m zdobyła Natalia Zając,
Rok szkolny 2013/2014
XIII miejsce na II Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży w Chinach na dystansie 1500 m zdobył Mateusz Borkowski,
II miejsce na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Baku na dystansie 1500 m mężczyzn zdobył Mateusz Borkowski; trener Sylwester Dudek, Kazimierz Jaros
VIII miejsce na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Baku na dystansie 300 m kobiet zdobyła Agnieszka Filipowska; trener Kazimierz Jaros
I miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w biegach przełajowych na dystansie 5000 m mężczyzn zdobył Mateusz Borkowski; trener Kazimierz Jaros
I miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w biegach przełajowych na dystansie 3000 m kobiet zdobyła Agnieszka Filipowska; trener Kazimierz Jaros
I miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych na dystansie 2000 m mężczyzn zdobył Mateusz Borkowski; trener Sylwester Dudek, Kazimierz Jaros
I miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych na dystansie 2000 m kobiet zdobyła Agnieszka Filipowska; trener Sylwester Dudek, Kazimierz Jaros
V miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych na dystansie 1000 m kobiet zdobyła Karolina Przytuła; trener Kazimierz Jaros
VII miejsce w Grand Prix Polski w biegach open zdobyła Justyna Adamczyk; trener Kazimierz Jaros
I miejsce w III Łódzkim Halowym Mityngu Lekkoatletycznym na dystansie 1000 m mężczyzn zdobył Mateusz Borkowski; trener Sylwester Dudek, Kazimierz Jaros
I miejsce w III Łódzkim Halowym Mityngu Lekkoatletycznym na dystansie 1000 m kobiet zdobyła Agnieszka Filipowska; trener Kazimierz Jaros
I miejsce w III Łódzkim Halowym Mityngu Lekkoatletycznym na dystansie 800 m kobiet zdobyła Karolina Przytuła; trener Kazimierz Jaros
III miejsce w III Łódzkim Halowym Mityngu Lekkoatletycznym na dystansie 800 m kobiet zdobyła Paulina Markowska; trener Kazimierz Jaros
I miejsce w Mistrzostwach Województwa Juniorów Młodszych w Lekkiej Atletyce na dystansie 800 m kobiet zajęła Karolina Przytuła; trener Kazimierz Jaros
I miejsce w Świętokrzyskich Igrzyskach Młodzieży w Sztafetowych Biegach Przełajowych szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnajalnych zdobyły Agnieszka Filipowska, Paulina Markowska, Karolina Przytuła, Justyna Adamczyk, Joanna Korpik, Katarzyna Benewiat, Kinga Baradziej, Agnieszka Kobyłecka, Kinga Piętek, Agnieszka Loranty, Magdalena Fliszkiewicz, Karolina Czerwonka; opiekunowie Urszula Bażant i Kazimierz Jaros
I miejsce w Świętokrzyskich Igrzyskach Młodzieży w Sztafetowych Biegach Przełajowych szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnajalnych zajęli Karol Bednarski, Mateusz Borkowski, Krystian Surma, Wiktor Piątkowski, Piotr Gałek, Kamil Bełczowski, Jakub Jedlikowski, Piotr Jedlikowski, Dominik Świątek, Sebastian Wąs, Emil Zieliński, Krzysztof Zimoląg; opiekunowie Rafał Lasocki i Kazimierz Jaros
II miejsce w Mistrzostwach Województwa Juniorów Młodszych w Lekkiej Atletyce na dystansie 1500 m kobiet zajęła Paulina Markowska; trener Kazimierz Jaros
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Ostrowieckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnajalnych zdobyły Agnieszka Filipowska, Paulina Markowska, Karolina Przytuła, Justyna Adamczyk, Joanna Korpik, Katarzyna Benewiat, Kinga Baradziej, Agnieszka Kobyłecka, Kinga Piętek, Agnieszka Loranty, Magdalena Fliszkiewicz, Karolina Czerwonka; opiekunowie Urszula Bażant i Kazimierz Jaros
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Ostrowieckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnajalnych zajęli Karol Bednarski, Mateusz Borkowski, Krystian Surma, Wiktor Piątkowski, Piotr Gałek, Kamil Bełczowski, Jakub Jedlikowski, Piotr Jedlikowski, Dominik Świątek, Sebastian Wąs, Emil Zieliński, Krzysztof Zimoląg; opiekunowie Rafał Lasocki i Kazimierz Jaros
Rok szkolny 2012/2013
I miejsce w wojewódzkich Indywidualnych Biegach Przełajowych dla dziewcząt wywalczyła Dominika Łukasiewicz; opiekun Wojciech Gawron
IV miejsce w mistrzostwach województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych wywalczyli Paweł Buś, Krystian Fulara, Mateusz Gajewski, Mikołaj Łuczak, Łukasz Cebula, Mariusz Wabia, Paweł Strojewski, Michał Bednarski, Bartosz Bąk, Karol Mikosa, Szymon Matyjasek, opiekun- Tomasz Siczek
II miejsce w mistrzostwach Powiatu Ostrowieckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych wywalczyły Dominika Rakoczy, Anna Przygoda, Dominika Łukasiewicz, Natalia Partyka, Karolina Kłonica, Karolina Czerwonka, Agata Kapusta, Weronika Pastuszka, Kinga Bardziej, Ewelina Brzezińska, Daria Mikos, Joanna Korpik; opiekunka- Urszula Bażant
II miejsce w mistrzostwach Powiatu Ostrowieckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych wywalczyli Paweł Buś, Krystian Fulara, Mateusz Gajewski, Mikołaj Łuczak, Łukasz Cebula, Mariusz Wabia, Paweł Strojewski, Michał Bednarski, Bartosz Bąk, Karol Mikosa, Szymon Matyjasek, opiekun- Tomasz Siczek
Rok szkolny 2011/2012
I miejsce dziewcząt i chłopców w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych; drużyna chłopców wystąpiła w składzie: Tomasz Nowak, Emil Siejka, Bartosz Drożdżal, Amadeusz Gajewski, Artur Kanios, Patryk Sarna, Jakub Sulima, Michał Wilczyński, Patryk Żelazowski, Karol Barański
II miejsce dziewcząt w Wojewódzkich Sztafetowych Biegach Przełajowych wywalczyły Dominika Łukaszewicz, Natalia Partyka, Katarzyna Wykrota, Marta Mazurek, Ewelina Stefańska, Ewelina Rusiecka, Bożena Surowiec, Izabela Ziomek, Dagmara Ziomek, Karolina Mierzejewska, Karolina Matuska
III miejsce chłopców w Wojewódzkich Sztafetowych Biegach Przełajowych
III miejsce w Mistrzostwach Województwa w Biegach Przełajowych zajęła Karolina Mierzejewska

Rok szkolny 2010/2011
II miejsce dziewcząt w Wojewódzkich Sztafetowych Biegach Przełajowych wywalczyły Dominika Łukaszewicz, Natalia Partyka, Katarzyna Wykrota, Marta Mazurek, Ewelina Stefańska, Ewelina Rusiecka, Bożena Surowiec, Izabela Ziomek, Dagmara Ziomek, Karolina Mierzejewska, Karolina Matuska
III miejsce chłopców w Wojewódzkich Sztafetowych Biegach Przełajowych
III miejsce w Mistrzostwach Województwa w Biegach Przełajowych zajęła Karolina Mierzejewska
I miejsce dziewcząt i chłopców w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych; drużyna chłopców wystąpiła w składzie: Tomasz Nowak, Emil Siejka, Bartosz Drożdżal, Amadeusz Gajewski, Artur Kanios, Patryk Sarna, Jakub Sulima, Michał Wilczyński, Patryk Żelazowski, Karol Barański
Rok szkolny 2009/2010
I miejsce w Mistrzostwach Województwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych zdobyła Karolina Mierzejewska, reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Europy w biegach indywidualnych, które odbyły się we Włoszech
I miejsce w powiatowych sztafetowych biegach przełajowych chłopców
II miejsce w powiatowych sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

Piłka koszykowa

Rok szkolny 2020/2021

Rok szkolny 2018/2019

Rok szkolny 2017/2018
………

Rok szkolny 2015/2016
I miejsce w Turnieju o Mistrzostwo Powiatu Ostrowieckiego w Koszykówkę Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2015/2016 zdobyły: Klaudia Jędrzejewska, Wiktoria Kalita, Agnieszka Loranty, Agnieszka Filipowska, Paulina Markowska, Nina Janiszewska, Kinga Piotrowska, Kinga Asztemborska, Cecylia Pietruszka; trener Rafał Dytkowski.
I miejsce w Turnieju o Puchar Naczelnika Wydziału Edukacji Starostwa Powiatu Ostrowieckiego szkół ponadgimnazjalnych w koszykówce chłopców na rok szkolny 2015/2016 zdobyli: Patryk Dulny – MVP, Kamil Miętkiewicz, Kamil Łokieć, Kamil Niekurzak, Bartłomiej Stefański, Patryk Nowak, Damian Kozłowski, Kacper Zarosa, Daniel Król, Maciej Kutera, Hubert Czerpak; trener Grzegorz Klepacz.

Rok szkolny 2013/2014
I miejsce w Turnieju o Puchar Naczelnika Wydziału Edukacji Starostwa Powiatu Ostrowieckiego Szkół Ponadgimnazjalnych w koszykówce dziewcząt zajęły: Agnieszka Loranty, Klaudia Jędrzejewska, Wiktoria Kalita, Katarzyna Jasiak, Natalia Dymanowska, Agnieszka Filipowska, Paulina Markowska, Karolina Przytuła, Justyna Adamczyk; opiekun: Rafał Dytkowski
II miejsce w Turnieju o Puchar Naczelnika Wydziału Edukacji Starostwa Powiatu Ostrowieckiego Szkół Ponadgimnazjalnych w koszykówce chłopców zajęli: Patryk Dulny, Kacper Zarosa, Maciej Domagała, Grzegorz Pacholczak, Kacper Buczek, Konrad Zacharski, Paweł Czajkowski, Patryk Larkowski, Łukasz Cebula, Krystian Fulara, Maciej Kutera, Bartosz Mazur; opiekunowie: Grzegorz Klepacz, Rafał Lasocki, Tomasz Siczek
Rok szkolny 2011/2012
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt; opiekun Urszula Bażant
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt klas I; opiekun Ewa Wiśniowska
Rok szkolny 2010/2011
II miejsce w Powiatowym Turnieju Koszykówki Chłopców
Rok szkolny 2009/2010
I miejsce w koszykówce dziewcząt klas I
II miejsce w powiatowych rozgrywkach koszykówki chłopców; drużyna zagrała w składzie: Sebastian Dwojak, Jakub Gawron, Bartosz Wojdan Grzegorz Szczygieł Rafał Kiełkiewicz, Damian Słowik, Dominik Zięba, Bartosz Buczkowski

Kickboxing

Rok szkolny 2020/2021
Rok szkolny 2019/2020
Rok szkolny 2018/2019
Rok szkolny 2017/2018
Rok szkolny 2015/2016
Rok szkolny 2014/2015
I miejsce w Pucharze Polski – K1 Rules w kategorii Junior D – 60 kg zdobyła Katarzyna Benewiat
Rok szkolny 2013/2014
III miejsce na Mistrzostwach Świata WAKO Kadetów i Juniorów w Kickboxingu w formule Full- contact w kategorii wagowej do 60 kg juniorek młodszych zdobyła Katarzyna Benewiat
II miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Kickboxingu w formule Full-Contact zdobyła Katarzyna Benewiat