Zwycięstwo piłkarzy ręcznych!!!

Stawką meczu była walka o III miejsce w Świętokrzyskiej Lidze Wojewódzkiej. W pierwszym spotkaniu zawodnicy z Ostrowca ulegli rówieśnikom z Sandomierza dwoma bramkami. W pierwszych minutach spotkania, co prawda Wisła wyszła na prowadzenie, ale w w dalszej części meczu skuteczniejsi byli gospodarze, którzy z każdą minutą powiększali przewagę. Ostatecznie nasz zespół wygrał zdecydowanie 40:29 (18:13) dopisując na swoim koncie trzy punkty .
Kadra juniorów młodszych KS KSZO to w komplecie uczniowie SMS Ostrowiec Świętokrzyski, którzy zagrali w składzie / w nawiasie liczba zdobytych bramek/ : Kot M., Kaleta K. – Krowiński P. /9/, Świstak M. /7/, Dzik J. 6, Klepacz A. /1/, Lipka M., Borcuch B., Kasprzyk K., Barański R, Bańda C., Sieniek M. /5/, Kłonica W./ 6/, Skrok I. /6/, Skrok A., Karyś D.
Trener: Jacek Wziątek.