Wygrana z Wisłą Sandomierz – Rocznik 2008 i 2009 ZSOMS w barwach Akademia KP KSZO 1929

Pierwsza połowa przebiegała tak, jak sobie założyliśmy. Kontrolowanie gry i stwarzanie dobrych sytuacji. Wymienność pozycji i dogrywanie piłek do skrzydłowych. Wszystko wyglądało OK do momentu, kiedy przeciwnik ma rzut rożny i w kolejnym przypadku przy naszej biernej postawie zdobywa bramkę. Druga połowa nie wyglądała już tak atrakcyjnie pod względem gry, ale za to pozwoliła stworzyć trzy dogodne sytuacje do zdobycia gola, z których jedną wykorzystaliśmy.KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski -Wisła Sandomierz 2:1 (1:1)

Bramki: Osuch (as. Kasprowicz)Stefański (as. Osuch)
Wystąpiliśmy w składzie: Mateusz Dukielski, Krystian Mazur, Gracjan Król, Miłosz Słowiński, Bartek Tomala, Oskar Krawczyk, Aleksander Barański, Karol Osuch, Michał Kasprowicz, Krystian Stefański, Piotr Czekaj. Ponadto grali: Mikołaj Bednarski, Mateusz Kamiński, Marcin Wesołowski, Maksymilian Banasik, Kacper Tokarski, Alan Machula, Abdullah Elmaadalawi, Paweł Połetek.
Trener: Rafał Barański