Wspieramy sport przedszkolaków

Uczennice klasy II a GMS zaangażowały się w pomoc w organizacji „Spartakiady  przedszkolaka”, która odbyła się 9 czerwca 2016 r. w ogrodzie Publicznego Przedszkola nr 11 w Ostrowcu Św. Celem przedsięwzięcia było działanie na rzecz rozwijania aktywności ruchowej dzieci.

Niesamowite sportowe emocje, mistrzowskie konkurencje  i zdrowa rywalizacja, tak można w skrócie oddać klimat wydarzeń, które miały miejsce w ostrowieckim Przedszkolu nr 11. Już po raz 14 zorganizowano tam „Spartakiadę  przedszkolaka”. W imprezie wzięły udział uczennice klasy II a GMS: Marta Majewska, Julia Piotrowska, Kasia Kostucha, Maja Mazur, Lena Król i Zuzia Stachura.

W specjalnie zorganizowanej strefie kibica dziewczyny prezentowały swoje siatkarskie umiejętności, a także malowały dzieciom buzie w kolorach barw narodowych oraz rozgrywały z przedszkolakami mecz na stole do gry „Michały”.

Impreza popularyzowała zdrowy i bezpieczny styl życia oraz aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Dzieci były zachwycone, a nasze siatkarki także świetnie się bawiły. I mogły na chwilę powrócić do czasów beztroskiego dzieciństwa.