Zwycięska gra kontrolna z kadrą województwa 2009

Pierwsza z trzech tercji rozgrywanych po 30 minut przebiegała pod dyktando gości, lecz dobra gra obronna z naszej strony nie pozwalała na dojście przeciwnikom do wielu sytuacji strzeleckich.

Druga część to bardzo dobra gra w naszym wykonaniu i aż 5 bramek zdobytych po ciekawych rozwiązaniach zespołowych akcji.

W trzeciej tercji dokonujemy tradycyjnie kilku zmian i goście przechodzą do ofensywy. My kontynuujemy dobrą grę w obronie.

Podsumowując – bardzo ciekawa i pożyteczna gra kontrolna. Dzięki rozegranym takim sparingom możemy podnosić ciągle swoje umiejętności.

KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Kadra Województwa Świętokrzyskiego rocznik 2009 5:2 (0:1, 5:0, 0:1)

Bramki: Stefański x3, Woźniak, Król

Wystąpiliśmy w składzie: Adam Czuba, Bartosz Tomala, Miłosz Słowiński, Gracjan Król, Michał Kasprowicz, Aleksander Barański, Bartosz Woźniak, Oskar Krawczyk, Krystian Stefański Ponadto grali: Alan Machula, Krystian Mazur, Bartosz Kamiński, Jan Głowacki, Filip Kaczorowski, Kryspin Kapusta.

Trener: Rafał Barański