CAŁE PODIUM DLA UCZENNIC OSTROWIECKIEGO SMS-u

17 lutego 2016 r. rozegrano ostatnie mecze tegorocznej edycji Ligi Powiatowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty Ostrowieckiego. Całe podium należało do zespołów ostrowieckiego SMS-u, zawodniczek objętych programem S.O.S. Mistrzem Ligi została drugi zespół SMS prowadzony przez trenera Rafała Dytkowskiego, który stanowiły uczennice klasy III A LOMS .

W zawodach brało udział dziesięć zespołów. Rozgrywki toczyły się systemem „każdy z każdym” na tabelę. Mistrzem Ligi została drugi zespół SMS prowadzony przez trenera Rafała Dytkowskiego, który stanowiły uczennice klasy III A LOMS .Drugie miejsce wywalczyły zawodniczki z klasy II  A LOMS – podopieczne trenera Wojciecha Gawrona, natomiast miejsce III zdobyły uczennice klasy I A LOMS, których trenerką była Iwona Kosiorowska.

Najlepsze zespoły grały w następujących składach:

ZSOMS/2: Klaudia Bitnerowska, Natalia Dymanowska, Aneta Fliszkiewicz, Justyna Grad, Barbara Jaguś, Katarzyna Jasiak, Klaudia Jędrzejewska, Wiktoria Kalita, Agnieszka Loranty, Ewelina Slazyk, Klaudia Stojek, Kinga Szeliga, Patrycja Wrona. Opiekun – Rafał Dytkowski.

ZSOMS/1: Paulina Nowak, Zuzanna Urbańska, Wiktoria Kowalska, Kinga Piotrowska, Cecylia Pietruszka, Magdalena Turek, Kinga Asztemborska, Dominika Rubinkiewicz, Ewa Jarosińska, Nina Janiszewska, Aleksandra Pacak. Opiekun – Wojciech Gawron.

ZSOMS/3: Patrycja Bochenek, Angelika Cichońska, Joanna Ciesielczyk, Martyna Dobrasiewicz, Natalia Drab, Klaudia Dziewirz, Wiktoria Łojek, Klaudia Rdzanek, Wiktoria Serek, Klaudia Smolińska, Aleksandra Spychaj, Paulina Szczepańska, Zuzanna Wodzińska. Opiekun – Iwona Kosiorowska.

Po ostatnim meczu zostały wręczone zwycięzcom i wyróżnionym zawodniczkom puchary, statuetki i dyplomy. Wręczali je Dyrektor Szkoły Zygmunt Kochański oraz Wiesław Kepel, przewodniczący Komisji Sportu WSZS w Kielcach.