Kadeci SMS Ostrowiec – Effector Kielce 3:2

Niezwykle emocjonujący przebieg miało dzisiejsze spotkanie w ramach Świętokrzyskiej Ligi Kadetów.

Pierwsze dwa sety zakończyły się wynikiem 18:25 i 23:25. Wydawało się już niemal przesądzonym, że goście wywiozą z Ostrowca 3 punkty. Jednak w trzecim secie podopieczni Jerzego Pacholczaka złapali wiatr w żagle i skutecznie zaczęli punktować przeciwnika. Przy stanie 17:18 nasz rozgrywający podczas próby obrony piłki zaliczył bardzo groźnie wyglądający upadek. Na szczęście, po udzieleniu pomocy medycznej Karol wrócił na boisko, a set zakończył się wynikiem 25:19. W kolejnym ostrowczanie także pokazali wolę walki i rezultatem 25:22 doprowadzili do tie-breaka. Ostatnia odsłona meczu do końca trzymała w napięciu. Walka toczyła się punkt za punkt, jednak wygraliśmy 15:13 i całe spotkanie 3:2. Dziękujemy chłopaki za fantastyczne sportowe widowisko 🙂