Powiat wsparł nasze siatkarki

Starosta Ostrowiecki Zbigniew Duda przekazał 9 tysięcy złotych, które zostaną przekazane na dofinansowanie udziału naszych siatkarek w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski. Przypomnijmy, że do tej fazy rozgrywek awansowały juniorki, kadetki i młodziczki występujace pod szyldem SMS KSZO Ostrowiec.

Siatkarki, które wywalczyły awans do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski zostały zaproszone wraz z trenerami i dyrekcja szkoły na spotkanie do siedziby Starostwa Powiatowego.

Podczas specjalnej konferencji prasowej starosta Zbigniew Duda przekazał sporą kwotę na zorganizowanie wyjazdu i udział naszych zawodniczek w kolejnej fazie rozgrywek.

– Zdajemy sobie sprawę, że taki wyjazd to spory wydatek, dlatego zamierzamy wspomóc finansowo nasze zdolne uczennice. Przekażemy po 3 tysiące złotych na każdą z drużyn – poinformował podczas konferencji prasowej Starosta Ostrowiecki, Zbigniew Duda.

Jednocześnie starosta życzył dziewczynom powodzenia w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski i obiecał, że będzie trzymał kciuki za awans do półfinałów.